Cübbeli Hoca'nın 130 liraya sattığı terliği duydunuz mu?

Hz. Muhammed'i rüyada görebilme ihtimalini arttırıyormuş, duaların kabul olma oranı artıyormuş, hastalıklara şifa getiriyormuş ve şeytanları cinleri evden uzak tutuyormuş

Bu terliğin özelliği Hz. Muhammed'in giydiği terliğin görünüş olarak tıpatıp aynısı olması

Güncellemeler:
Sipariş 444 34 68 den yapılıyormuş. Almak isteyen alsın :)

0|0
3|24

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlar kötüdür dinler degil kuran ayeti mi terlik satin milleti kandirarak sanki? Ya da hadismi var haram yiyin haramla zengin olun diye? Ateistler her firsatta islama saldirmaktan geri durmuyor ama bu yasananlar Allahin ayetleri degil kulun pisligini tanriya yuklemeyin

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cübbesine tükürdügüm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• ya arkadaş bu dincilerin hepsimi düzenbaz hepsimi dünya malı ve paranın peşinde anlamadım birisinin hiç camisi mescidi yok her yer dersane kitap birisi hocayım der dini sömürür 1 liralık malı 130 liraya satar bizim insanımızda müslüman ya bunların izinden gidip şakşak yapar

0|0
    0|0
  • Böyle s. alak insanlar oldukça böyle din tüccarları tümünü kandırır tüm din programı gibi bu adamın konuşmaları komedi

0|0
    0|0
  • bizim milletimizde bu aptal zihniyetler olduğu sürece değil 130 tl 3 bin tl ye de satar

0|1
    0|0
  • bir kaç saat evvel bu adamın, namaz kılmayanlarla ilgili bir videosunu izledim. diyordu ki, namaz kılmayanlar darda zorda kalır efendim, parası olmaz, rızkı bereketi olmaz, yaptığı işten birşey anlamaz diyordu, peki bende şunu söylüyorum. dünya üzerinde bu kadar milyarder varken, ve onlar müslüman değilken bile bu kadar zengin oldukları halde nasıl oluyorda, bu adamlar milyarder oluyor?

0|0
    0|0
    • şöyle diyor; onlar zaten ahirette sonsuz cehennemde kalacakları için bu dünya'da rahat yaşıyorlar. müslümanların ise ahirette azabını azaltmak için daha biraz çektiriyor ki ahirette daha kolay kurtarabilsin

• yaw sacmalıkdan baska bısı deıl kanks

0|0
    0|0
  • Yav arkadaş ben buna inananları anlamıyorum. Terlikten medet umar hale getiriyorlar milleti, dalga geçer gibi.

0|0
    0|0
    • İnsanlar umuda aç. Böyle şeylere inanmak istiyorlarr

• Umudun kaynağı belli değil mi? Açsınlar Kuran'ı okusunlar...

• Boşuna demiyoruz; gökyüzünden bahsetmeleri yeryüzünü sömürmek içindir, diye...

0|1
    0|1
  • ya günümüzde müslümanlar en büyük kafirler olma yolunda gidiyor Allah sonumuzu hayır etsin.

0|1
    0|0
  • Duymadim

0|0
    0|0
  • Güldüm :D

0|0
    0|0
  • Hahahahah Allah'a, peygamber'e iftira eden yalan dolu bir dinin mensubu olan, kendisi de allah'a peygamber'e iftira eden şahıs.

Kuran'ı açık bir zihinle okuyanlar bu gerçeği bileceklerdir. bu yalancı şahsı dinleyeceklerine, gerçek islam'ı anlatabilmek için, kuran araştırmaları grubu tarafından yazılmış, "uydurulan din ve kuran'daki din" kitabını okusalar keşke.

0|0
    0|0
  • eskiden begenirdim sohbetlerini dinlerdim ama artık din tüccarlığına döndü bu iş sen ALLAH ın Kuranı nı ögretmeni istediği için seviyordu millet tüccarlık için değil

0|0
    0|0
  • bu andavalları ancak böyle
    neyse yaa

0|0
    0|0
  • favorim kanamyan kefen :D

0|0
    0|0
  • Vallaha yapar cübbeli bu :)

0|0
    0|0
  • lan bunun p*rno kaseti var neete

0|0
    0|0
  • mklsmdksadsa adam akıllı çözmüş islam. exe yi

0|0
    0|0
  • Vardır bir bildiği.

0|0
    0|0
  • Yorum yapmaya bile değmez...

0|0
    0|0
  • İslamiyeti ticaret haline getirenlere, ibadetini görsel olarak yaşayanlara itibar etmeyin. Siz imanın 6 şartını benimseyin, islamın 5 şartını yaşayın, Kur-an'ı rehber edinin yeter. Unutmayın mükemmel olan islamdır, müslümanlar değil

0|0
    0|0
  • Panpa anlamadım ben

0|0
    0|0
  • Her zaman diyorum tefsir okuyun kuran okuyun şu hocaları dinlemeyin diye adamlar biliyor bu milleti bu millet e zayıflatır veya din de herşeyi sat

0|0
    0|0
  • para kazanmak işte bu kadar kolay bu ülkede :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dinimizi para kazanma amacı haline getirmeyin

0|0
    0|0
  • Oharo duymaz olaydım.

0|0
    0|0