Öğrenilmesi en zor dil hangisi size göre?

benim kuzenim almancanın fransızcadan bile zor olduğunu söyler. kendisi ikisine de hakim. sizin görüşleriniz neler bakalım

0|0
16|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bence türkçe çünkü anlam çeşitliliği çok dilimizde mesela türkçesi fazla iyi olmayan birine ''telefonumda gözün kalmış'' vb. cümleler söylerseniz adam neye uğradığını şaşırır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 12

• Kuzenin Almancanın artikellerine takılmıştır :D Almanca öğrenenleri Almancadan soğutan lanet bir şey :D almanca görüyorum ordan bilirim. Bana göre en zor dil Rusça ve Çince

0|1
    0|0
  • Elam dili. Kimse birbirine öğretemediğinden öldü zaten dil. Bilen kimse kalmadı. :D

0|1
    0|0
  • tatlı dil

1|1
    0|0
  • Çince falan okey de Tibetçe ayrı bir şey ya

0|1
    0|0
  • Almanca çok fena ya :D 3 yıldır okuyorum daha adam akıllı kendimi ifade edebileceğimi sanmıyorum :D

0|1
    0|0
  • Almanca da kolay aslında

0|1
    0|0
  • rusça japonca

0|1
    0|0
  • Yunanca bence

0|1
    0|0
  • türkçe

0|1
    0|0
  • Senin kuzenin çinceyi kantonca lehçesinden öğrenmeyi denememiş. Ondandır.

0|0
    0|0
    • Sen öğren kanka herif boğaziçinde okuyo anca

• Öğrendim. Boğaziçinde okuyan herkes aynştayn değil. Büyütmeyin o kadar. Almanca rusça italyanca fransızca çince ingilizce biliyorum konuşma düzeyinde. Ama halen 18 martta okuyorum. İnsan kendini geliştirecek. Yoksa okuduğu üni isterse nişantaşı üni. Olsun

• Dersten fırsat kalmıyo onlara demekki yanlış anlamada

• Çince

0|0
    0|0
  • en kolay dillerden birtanesi turkcedir bir insan 1 ay icinde cok rahat turkce ogrenebilir... kelime kurgusuna bagli cumle kurarak cok sahidini gordum

en zor dil cincedir cunki sembolik ses dilidir ki bir sesten bir kactane aynisini oldugu bilinmektedir... bu sayede dogru cikarma ve okadar sembolu ezberlem daha fazla zaman alir...

en gicik dil ise fransizca ve britishter gerci britisler soguktur ama fransizlar asla ve asla kendilerinden baskasiyla ayni seviyede tutmayacak kibirlilige sahiptirler... git bir fransiza ingilizce soru sor cevap verecekmi :D:D:

0|1
    0|0
Yükleniyor...