İyi geçeler arkadaşlar yalnızca bir dakikanızı alabilirmiyim ! ?

?"Her şey, bir 'şey'dir, en densiz şey bile bir 'şey'dir, fakat kendini bir şey sanan hiçbir şeydir." sözünden ne çıkarıyorsunuz ?

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• Bunu yazan kişi baya kızgın bir kişi olduğunu düşünüyorum .Güzelliğine güvenme bir sivilce yeter felsefesi veya bu devirde kimse sultan değil felsefesi ama yinede bu kişi karşındaki kişiyi küçük düşürmek için bunları söylediğini düşünüyorum.Sanki kendini bir şey sanma sen hiç sin demekte yanlış değilmi? O zaman bu sözleri sarf eden kişi aslında kendide bunu söyleyerek kendini bir şey sanmıyormu? Ben öyle düşünüyorum.Bunu söyleyen kişi karşındakinin havasını alım derken aslında kendini bir şey sanıyor ve onu indirim derken havalarından kendi havasını gösteriyor.Hayırlısı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Kötüyü oluşturanlar da aslında iyinin içinde olanlardır. Bunu şimdi anlatırdım ama oldukça derine inmek gerek, benim de o kadar vaktim yok. Kısaca, senin övündüğün şeyin aslında kötü bir şey olabileceği ihtimalini anlatmaya dayalı bir söz. Ve dediğim gibi oldukça derin.

0|0
    0|0
  • ilk aklıma gelen ; kendini olduğundan çok değerli gören bir kişi aslan bir hiçten ibarettir. çünkü o kendini düşünmekten gerçekte ve güzel olanı bilmez göremez anlayamaz ondan da aslında o bir hiçtir.. ilk okuduğumda aklım gelen bu oldu ..

0|1
    0|0
  • çok şey!

...

0|0
    0|0
  • diyor ki herşey vardır . madde olarak bir taş bile vardır. sende varsın. ama kendinide çok adamdan sayma çünkü senin gibi başka şeylerde var :D anlamı budur

0|1
    0|0
  • şey öyle bir şeydir ki şeysiz hiçbir şey olmaz demek istiyor bence :)

0|0
    0|0
  • sen seni övme bırak baskası övsün hehe :D

0|0
    0|0
  • Hayatta her şeyin bir önemi vardır ama bazıları önemlileri önemsizleştirmek istediklerinin farkında değiller.(böyle bişey anladım)

0|0
    0|1
  • hiçbirşeysin demek istemiş

0|1
    0|0
  • yani kendini beğenmişler bir hiçtir. diye anlarım bu sözden zaten açık asdafs

0|0
    0|0
  • Tek bildigim sey hicbirsey bilmedigim..

0|0
    0|0
  • Her şey bir şeyse kendini bir şey sanan kendini her şey sanmış oluyor. mütevazi değil piiis işte o insanda hiçbir şeydir diyor.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Şey çıkarıyorum

0|1
    0|0
  • Kıçı kalkanın aslında hiç bir anlam ifade etmediğini söylemek istemiş olabilir.

0|0
    0|0
  • herşey çıkar buradan

0|1
    0|0
  • kendini bir şey zannetme, zaten bir şeysin

0|1
    0|0
  • çok şeyli şeylerden şey etmemek lazımmış.

0|0
    0|0
  • 8 kere okudum bişey cıkaramadım :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...