Hint filmleri niye bu kadar etkileyici?

Rab ne bana di jodi mahvetti utanmadan zırıl zırıl ağladım. Hint filmlerinin hastası oldum adamlar biliyo bu işi abi ya

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Bence şu an hollywooddan daha iyiler yani artık. Çünkü artık hollywood komple görsel efektten oluşuyo. Hint filmleri ise duygulardan vr mesajlardan oluşuyo. Özellikle aamir khan ve shahrukh khan filmleri efsane. Rab ne bana di jodi de güzeldi. Hangilerini izledin başka?

0|1
    0|0
    • Yeni başladım izlemeye shahruk khan dan my name is khan ve rab ne bana di jodi yi aamir khan dan ise 3 idiots, ghajini, her çocuk özeldir ve pk yi

• Om shanti om shahrukh khan
      Fanaa aamir khan

• Çok teşekkür ederim saolun

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Zırıl zırıl ağlayan bir erkek ilk defa duyuyorum komigime gitti biraz afedersin:) hint filmleri güzeldir

0|1
    0|0
    • Olamaz mı? :-D abi niye bu kadar etkiledi bende anlam veremiyom

• öyle

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• O film candır gerisi heyecandır. Ama adamlar hollywood a inat yapıyor. Amaçları bir gün hollywood u yerin dibine gömmek. Ve bizim üklemizde gibi bir çok ülkenin düştüğü hataya düşmüyorlar. Adam amerikada bir film yapmış yapımına 35 milyon dolar harcamış. Konuya bakıyorsun 35 lira etmez. Oysa bollywood da adam bir film yapıyor konunun eşi benzeri görülmemiş. Ayrıca hintliler aşkı asla etek altında veya sevişme sahnelerinde aramazlar dayime bir fedakarlık bir samimiyet içtenlik vardır bu yüzden onların filmleri on numara. Zaten özellikle son on yılın hint filmlerini ''Amaaan ben hint filmi sevmem'' deyip izlemeneyenlerin zekasından şüphe eder ve muhattaplığımı keserim.

0|1
    0|0
  • Yok beya

0|1
    1|0
Yükleniyor...