En iyi korku filmi sizce hangisi?

Şuan son durak 5 i izliyorumda, aklıma geldi. Seri yapmak istiyorum korku filmlerinden olusan.. En sevdiginiz,en korkunc en iyi korku filmi nedir? İyi aksamlar.

0|0
5|26

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Son durak serisi fantastik korku sayılmaz. Korku filmlerinden pek haz etmeme rağmen son durak serisini beğeniyorum.

1|0
    0|0
  • se7en vardı eskilerden sonra koleksiyoncu 1-2 var mmmm otostopcu da guzel (the hitcher olması lazım ) aklıam gelen simdilik bunlar ... saw falan onları demiyorum onlar en tanınanlar zaten :)

1|0
    0|0
  • En iyi korku filmi hayatın kendisidir , çünkü filmler biter ama bu nereye gittiğini bilmediğin hayat , bitmez . Ve dayanma gücün her geçen gün azalır.

1|0
    0|0
  • Son durak 5 hiç güzel değildi..Sıra sende diye bir film var bir de ona bak istersen

1|0
    0|0
  • son durak korkunc değil macera filmi tepenin gözleri 2 elm sokağında kabus 2010 korku kapanı 4 kara büyü

1|0
    0|0
  • Son durak korku değil komedi filmi olur ancak

Paranormal activity 1 , 2 ve 3 bana göre en korkunç filmlerden

1|0
    0|0
  • En iyi Onlygirll :D korku kapani vardi 5 seri 39.dosya 2 seride tepenin gozleri kanli göl koleksiyoncu olmazsa olmaz :) dehşet gecesi 3 seride bu var .. telefondaki yabanci

0|0
    0|0
  • Aynalar diye eski bir film serisi vardı yanlış hatırlamıyorsam yeterince korkutuyordu (Ya da o zamanlar ben çok küçük olduğum için bana öyle gelmiş olabilir)

0|0
    0|0
  • korku kapanı serisi. halka serisi. en son çernobil i izlemiştim tek başıma

1|0
    0|0
  • korku filmi sevmıyorm korktugumdan degilde cok etklıyor ama testere tepenın gözlerini izleyebilrsin

1|0
    0|0
  • Beni korkutmuyor hiçbiri, işede yaramıyor ex- manitalarda korkmazdı sarılma filan muhabbetleri hep heveste kaldı.

0|0
    0|0
  • geri döndüler

0|0
    0|0
  • En iyi korku filmi bence Şeytan ( Exorcime ) 'dir. Kesinlikle izle. Daha sonra Teksas Katliamı - Lanetli Tepe - Hayalet Gemi - Resident Evil 1 ve 2 - Makas - Sığınak - Thing ve Çığlık Serisine göz at.

0|0
    0|0
  • paranormal,davetsiz,diğerleri

0|0
    0|0
  • daha çekilmedi

0|0
    0|0
  • önerilen filmleri görünce bişey yazasım gelmedi

0|0
    0|0
  • seytan fılmı ızle

0|0
    0|0
  • Paranormal iyiydi

0|0
    0|0
  • halka

otostopçu

testere

0|0
    0|0
  • musallat:\

0|0
    0|0
  • eski korku türk filmlerini izle korkudan değilde gülmekten ölürsün heralde :)

0|0
    0|0
  • ben testereyi seviyorum sürükleyici çünkü bide amaç var.

0|0
    0|0
  • Geçenlerde mezarlık buluşmaları 2 yi izledim iş yapar tavsiyemdir :)

0|0
    0|0
  • Elm Street

0|0
    0|0
  • hiç bir korku filmi bir babanının 9 cevapsız araması kadar korku verici değildir

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• link :D

0|0
    0|0
  • Musallat cok fena korkmustum bide tepenin gozleri

0|0
    0|0
  • Korku flimi olarak ' Tepenin gözleri ' ve ' Rec ' serisini tavsiye ederim ;)

0|0
    0|0
  • korku kapanı evdeki düşman

1|0
    0|0
  • Kesinlikle izle ATM filmi süperr ötesi heyecan,gerilim 1 yıl oldu izleyeli unutamadım:)) WRONG TURN serisi..

0|0
    0|0
Yükleniyor...