En çok dikkatinizi çeken kitaplar hangileridir?

en çok dikkatinizi çeken kitaplar hangileridir . Mesela ben puccanın küçük aptalın büyük dünyasını çok begendim.

0|0
11|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kuran-ı Kerim

3|2
    2|1
    • okudun mu kitabın tamamını ? ezbere biliyor musun ?

• Kardeşim niye celalleniyorsun.. Ben malzeme arayan bir adam değilim rahat ol, istesem çok malzeme var zaten.. Cevabın ilginç geldiği için sordum.. Popilist bir yaklaşımı da inceden eleştirdim tabii.. Tekrar edeyim ; Kimseyi küçük düşürmek, incitmek veya malzeme yapmak için burada değilim..

• Soru normal bir kitap olarak sorulmuş.Yani insanlar tarafından yazılan bir kitap.Ama sen kutsal kitabımızı sıradanlaştırmışsın.O nedenle eksi veriyorum.

Erkekler Ne Diyor 17

• Vuvvv müthiş soru tebrik ederim :)

Turgut Özakman üçlemisi olan Şu Çılgın Türkler/Diriliş/Cumhuriyet. (Bu seri cok guzeldır)

İskender Pala : Şah ve Sultan

Biraz değişiklik için

Ken Grimwood : Sil Baştan

David Nicholls : Bir Gün

ve kişisel gelişim tarzı bir öneri:

Mumin Sekman : Herşey Seninle Başlar...

favorilerim bunlar...

0|0
    0|0
  • Ya sen hiç kitap okumadın. Ya da kitap zevkin bu kadar kötü. Şu kitabı beğenebiliyorsan artık sana diyecek hiç bişey bulamıyorum. Başka yerde söleme gülerler adama.

2|0
    0|0
    • yo bu ara begndiğim kitaptan bahsediyorum ben. buna kadar bi ton kitap okudum

• Kürk mantolu madonna. Hey gidi raif efendi hatırladım üzüldüm yine.

2|1
    0|0
  • sun tzu Savaş Sanatı

1|0
    0|0
  • Fancy Coffins “Şık Tabutlar”

0|0
    0|0
  • Bir çift yürek ilk kitabım. Çok severim sonra birçok kitap okudum kütüphaneye kayıt oldum ama ilk kitabım buydu.

0|0
    0|0
  • tek bir kitap söyleyemem ki imkani yok yani. ha şu an icin dersen " fisilti " hastasi oldum. serinin son 2 kitabini daha siparis ettim herkese tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Taçlı Fahişeler.

0|0
    0|0
  • Şu Çılgın Türkler güzeldi

1|0
    0|0
  • Ön-Türk tarihi ile ilgili çoğu kitap biraz sıkıcıyım galiba birçoğunuza göre ;)

0|0
    0|0
  • şu anda taht oyunları buz ve ateşin şarkısı birinci kitpaı okuyorum acayip sardı ben xD

0|0
    0|0
  • Açlık Oyunları Serisi :)

0|0
    0|0
  • 2050 yi okuyorum david passig ten çok ilginç,bundan önce ram ören den kalp harika kitaplar...

0|0
    0|0
  • Bana yararı olan her kitabı severim.

0|0
    0|0
  • Guliver :D

0|0
    0|0
  • Cin Ali serisinden,Cin Ali berberde.

0|0
    0|0
  • rüzgar gibi geçti

sönen ışık

kuyucaklı yusuf

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• tam pucca geçti aklımdan. bayıldım o kitaba :D ayrıca bloğunu da takip ediyorum :)

1|0
    0|0
  • hayatımda okuduğum iki kitaptan zevk aldım. biri 'the other boleyn girl' , diğerini şu an okuyorum 'aklından bir sayı tut'

0|0
    0|0
  • reşat nuri güntekin,ben yeni okudum acımak adlı kitabını.tavsiye ederim.eski bir kitap ama hala güncel bugünle kıyaslanırsa.

0|0
    0|0
  • Küçük Prens-Antoine de Saint-Exupéry

0|0
    0|0
  • bugünlerde ben mürekkep yüreği okuyorum..

0|0
    0|0
  • Martı. (Richard Bach)

Özgürlük,direnç ve umut kavramlarını bir martının kanatlarına bindirirken,umutsuzluk ve boşluk içinde günlerini geçiren insanların serüvenlerini anlatıyor.

0|0
    0|0
    • ilk 10 yasimdayken elime aldim o kitabi... oku oku mal oldum. sonra sadece resimlere baktim gectim :D bir daha da elimi hic surmedim o kitaba.

• çok erken almışsın sen :)

• Orospu kirmizi.

1|0
    0|0
  • Betty Blue =)

0|0
    0|0
  • martı-Anton Çehov

1|0
    0|0
  • okuduğum her kitabı seviyorum

0|0