:D #SÜTYEN Ovasını Gördünüz mü?

:D #SÜTYEN Ovasını Gördünüz mü?
Yeni Zelanda'nın Cardrona Şehrinde 1999 Yılında Noel Kutlamaları Esnasında Dört Sarhoş Kadın Tarafından Bir Çiftliğin Çitlerine Sütyenlerini Asarak Başlattıkları İlginç Gelenek Her Geçen Yıl Dahada Artınca Ortaya Bu Trajikomik Görüntüler Ortaya Çıktı.

Bölge Sakinlerinin Sütyen Yolu Olarak Adlandırdığı ve Her Geçen Gün Turistlerin Akınına Uğradığı Bu Yer Yeni Zelanda Hükümeti Tarafından Sütyen Ovası Adı Altında Kayıtlara Geçirildi.

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @pilav_ustu_az_kuru_2 @Sonra_danGurme @turgay2 @TürkErkeğii @UntilTheGrave

@adıyook @Alooğ @Asmalı-mescit @ayfonuolmayangörl @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @minik_şirine @RenkliRuya

0|0
13|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanoğlu ahmak da olabiliyor malesef

0|1
    0|0
    • Samimi Olabilir, Düzenbaz Olabilir Şu İnsan. Akılsız Olabilir, Gereksiz Olabilir O İnsan. Tenasül Edebilir, Şerefsiz Olabilir Her İnsan.

• İşte bunların genel adı insan

Kızlar Ne Diyor 12

• Bence hoş görünüyor. Bunun birde asma kilit olan modeli vardı. Çiftler asma kilitlere ismini yazip oradaki çite kilitlipeyip anahtarını denize atıyorlarmış.
    :)))

0|1
    0|0
  • Olum turkiyede olsa nobet falan tutarlar o sutyenleri alip iliskiye girenler var

1|1
    0|0
  • Çok tuhaf..

0|1
    0|0
  • Bir deli kuyuya 1 taş atar durumu işte :D

0|1
    0|0
  • Çok saçma ve gereksiz bence 😂

0|1
    0|0
  • zıyan bunlar sacma

0|1
    0|0
  • İnsanların gittikçe kafayı yemekte olduklarına dair bir işaret daha. :D

0|1
    0|0
  • Sütyen hırsızları yok mu?

0|0
    0|0
  • Sacma bir şeymiş bence

0|1
    0|0
  • Yakında külot baksir jartiyer ovası falanda çıkarsa hiç sasirmam ben

0|1
    0|0
  • Götürüp bir tane de ben asayım 😂

0|1
    0|0
  • Şaşırmadım desem yalan olur.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• İyiki biri uzun konçlu onunu asmamış.. Bizde assa biri her yer don dolar maazallah..

0|1
    0|0
  • Bunun arkasındaki psikoloji ne olsa gerek acaba? Bir ara düşük bel pantolondan donlarını göstermeye bayılıyorlardı.

0|1
    0|0
  • İlk defa gördüm de asıl mesele kaç tane soru hakkın var senin?

0|1
    0|0
  • Bizdeki dlek ağaçlarına asılan mendiller gibi saçma bir şey böyle bir şeyin olması bence

0|1
    0|0
  • Şu sitede sütyeniniz ne renk sorusunu sürekli soranları buraya göndermek lazım.

0|1
    0|0
  • aneksasunum ve neo-ist bu fotoyu iyi hayırlar sütyen türbesi yapcaktık olmadı :d

0|1
    0|0
  • Valla sütyen deyince meme falan geldi aklıma dikkatimi çekti soru ama ben bir özlü sözle cevap vermek istiyorum; ne memeler gördüm üzerinde sütyen yok ne sütyenler gördüm içinde meme yok. Okuyan artılayan, bilgi katan herkese teşekkürler.

Cayırt.

0|1
    0|0
  • orası ve etrafı sperm bankası gibi olmuştur:))

0|1
    0|0
  • güzel ve ilginç..
    Arada bikini asan da olmuştur bence.
    Hatta jartiyer bile vardır.
    Tübe tübe Allahım insanlara akıl versin.

0|0
    0|0
  • Türkiyede olsa çingeneler geçmiş burdan derdik

0|0
    0|0
Yükleniyor...