Arkadaşlar bu laf ne anlama geliyor?

Saygıda bir kusur ettiysem vardır bir bildiğim diye yazı fotoğraf paylaşmış eski sevgilim
Ama beni engelledi ne demek istediyse

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Engelliysen nasıl gördün

0|0
    0|0
    • Fake hesaptan gördüm çıkmadan önce onu bir ark tanışırdım erkek araları çok iyi konuşurken bana çekildikleri foto atti bende bidaha atma dedim tamam dedi dedim benim hakkımda bisey diyor mu hayır senin konuyu kapattık dedi konuşmuyoruz valla dedi dun de kondurup baktım birden profil yapmış kaldırır misin dedim ben varım dedim bende lütfen hadi dedim oda hayırlısı be dedi arkadaşım o fotoğrafın instagram profil yapmış of bunlar plan mi ne yaptılar ya pts sevgilimin calistii yere gittim içeriye girdiğimde bana baktı reçeteyi alıp ilaçlarımı verdi kendisi gelip ama hayla engeli kaldiadi

• Kızlar niye fake hesap kullanır

En İyi Kız Görüşü

• Doğru yaparak kimi kaybettiysem yolu açık olsun demek istemiş

0|0
    0|0
    • Ayrılma nedenimiz eski sevgilisi takip ediyordu bende çok kurcaladım merak ettim öğrendim ayrıldık olmuyor dedi dost kalalim dedi
      Geçen hafta yazdım gunaydin falan dedim nasılsın dedim teşekkürler sen dedi daha sonra iyiyim dedim hep iyi ol dedi bende klasik laf dedim ne dememi beklersin dedi bende günaydın uyu geceler diyebilirsin dedim bana kim yapicak acaba dedi bende seni yuz üstü bırakmak istemiyorum dedim oda yüz üstü bıraksan ne olur bırakmasan ne olur dedi herşey bittikten sonra dedi bende dost kalmadık mi dedik dost kaldıysak yazmam mi gerek dedi her bokuma karışma her şeyi gorme dedi sen bu gidişle herşeyi kaybedersin dedi engelledi pts çalıştığı yere gittim yanıma gelip geceyi alıp ilaçları falan verdi ama hayla engeli kaldırmadı ben im erkek ark onunla tanıştır dil araları cok iyi oldu pts çekildikleri foto bana attı dun De profil yapmış arkadaşım kaldır diyorum kaldırmıyor ben varım diyor lütfen kaldır dedim hayırlısı be dedi

• Ah canım ya. Boşver kaldirmasinlar fotoyu senin demen ile kaldırmazlar inat ederek zaten sende beğen gec biliyorum zor ama onemsememeye çalış seni deniyorlar resmen

• Aynen öyle yapıyorlar bide benim arkadaşım olucak haftaya yine gidicem yine karşılaşacak aacaba barismak isticek mı ya da ne istiyor acaba beni görünce fikirleri değiştimi napsam açabaya ha hayla çok seviyorum bir turlu unutamıyorum

Erkekler Ne Diyor 7

• Allah'ım işte aradığım kadın, saf tertemiz fitne fesat yok ve nedesen inanır, cu apaçık cümleyi anlayamamış da elmiş bize soruyor, buna seni balayına Hawai'ye götürücem de Suriyeye götür numarayı yer yani öyle bir saflık var. Allah herkese böylesini nasip etsin. Amin lan.
    Diyor ki ilk o başlattı, ilk o saçımı çekti ama hocammmmm diyen ilkokul bebesi gibi. Harbiden siz nasıl insanlarla sevgili oluyorsunuz lan böyle midem kalktı.

Cayırt.

0|1
    0|0
    • Ayrılma nedenimiz eski sevgilisi takip ediyordu bende çok kurcaladım merak ettim öğrendim ayrıldık olmuyor dedi dost kalalim dedi
      Geçen hafta yazdım gunaydin falan dedim nasılsın dedim teşekkürler sen dedi daha sonra iyiyim dedim hep iyi ol dedi bende klasik laf dedim ne dememi beklersin dedi bende günaydın uyu geceler diyebilirsin dedim bana kim yapicak acaba dedi bende seni yuz üstü bırakmak istemiyorum dedim oda yüz üstü bıraksan ne olur bırakmasan ne olur dedi herşey bittikten sonra dedi bende dost kalmadık mi dedik dost kaldıysak yazmam mi gerek dedi her bokuma karışma her şeyi gorme dedi sen bu gidişle herşeyi kaybedersin dedi engelledi pts çalıştığı yere gittim yanıma gelip geceyi alıp ilaçları falan verdi ama hayla engeli kaldırmadı ben im erkek ark onunla tanıştır dil araları cok iyi oldu pts çekildikleri foto bana attı dun De profil yapmış arkadaşım kaldır diyorum kaldırmıyor ben varım diyor lütfen kaldır dedim hayırlısı be dedi

• ben sana karşı ağır konuşmuş, tavır almışsam senin hataların yüzünden sen kusurlusun diyor bu ilişkinin bu noktaya gelmesinde

0|0
    0|0

• yeminlen pembe olduğunu farketmeyip kızın dötü çok kalkık sal kanka yazıcaktım artık gerisini sen yorumla :D

0|0
    0|0
  • Ruhu ergen resmen :D

0|0
    0|0
  • Bilerek saygısızlık yaptım diyor dolaylı olarak :)

0|0
    0|0
  • Sana saygısızlık ettiysem hak etmişsindir

0|0
    0|0
    • Ama gizli bide beni engelledi yani fake hesaptan baktım

• Saten engelledi engeli kaldırmadı konuşmuyoruz ama hayla seviyorum unutamıyorum teklif eden vae ama kimseyi istemiyorum arkadaşımda gidip onunla birlikte çekilmiş fotoyu koymuş kaldir diyorum arkadaşım ahmete ben varım ama diyor daha sonra instagram profil yapmış daha sonra kaldır hadi diyorum hayırlısı be bunlar plan mi yapmış olabilirler acabaa benim adim atmamı bekliyor beklese whatsapp eengeli kaldırır ama

• Senin bu istekli halin beni aşıyor.

• bir şey yaptıysam haketmişsin demiş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bilerek saygısızlık ettim diyor malesef

0|0
    0|0

• HAkettin diooo

0|0
    0|0
    • Ama beni engelledi bence başka hesaptan baktım hesabı gizli geçen hafta bana her boka karışma her şeyi gorme dedi bende cevap verdim eengelledi beni pts çalıştığı yere gittim ecz koç burcu ben ilgilenmez, egolu olur zannettim içeriye girdim bana baktı yardımcı oldi yanima geldi reçeteyi aldı ben gitmedim oturdum o ilacı hazırlayıp getirdi 2. gitmemle reçeteyi nereye koyacağını bilemedim baktı altta koycakken kendisi alıp koydu. hayla eengeli kaldırmadı benim arkadaşım çıkmadan önce onunla tanıştırdim araları çok iyi ecz, gittim ders hakkında konuştuk bana çekildikleri fotoğrafı attı dun De çekildikleri fotoğrafı profil yapmış whafsap instagrwm profiline kaldırır main ben varım dedi liften ama ama dedim oda oda hayırlısı be dedi hayla engeli kaldırmadı tanıştığım ark erkek yani

Yükleniyor...