Uyarlaması yapılan filmlerden hagisini beğendiniz?

benden sana kalan güzeldi. yalnız belirtmek istiyorum ben bu kore filmlerini izlerken ne kadar eski moda tarzları var diyordum. yeşilçamda kapsamlı halleriyle çok işlenen konular oranın insanlarının sevimliliğinden midir mizahından mıdır tekrar ilgi çekti. mizahın içinde dramı vermek ilgi çekici.

uyarlaması yapılan filmlerden hagisini beğendiniz ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• herşeyin orjinali güzeldir, hiç sevmem böyle çalıntı senaryoları

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbiri kesinlikle iyi değil. Türkler üretmek yerine hırsızlığa bayılıyor.

Black fimli bir şaheserdir, ordaki atmosfer oyuncuların mükemmelliği tartışılmaz. Çok kaliteli bir film.

İçine ettiler.

1|0
    0|0
    • black ve hatırlanacak bir günün uyarlamasını izlemedim. dediğin gibi ben o etkiyi yakalayacaklarına inanmadım. arabekse kaçıracaklarından emindim. ama orjinallerinde insani bir hüzün var. insanın içini deşen bir tavırdan ziyade.

• Kesinlikle... Genelde psikolojik analizler için film izlerim ve boş şeylerle kafamı doldurmam.

Bu yüzden Black filmini tavsiye ederim kısa zamanda izle. Tşkler eig için de.

• hepsini izledim. orjinallerini. türk versiyonlarını izlemedim demek istedim.. eski türk filmlerinde çok daha iyi ve orjinal konuları ve şahane oyunculukta izlemek varken konusunu bildiğim bişeyi izlemek istemedim. uğur yücel çok iyi bir sanatçı o açıdan insanları küçük düşürmek gibi bir niyetim asla olmadı.

Erkekler Ne Diyor 4

• benim dünyam.. beni ağlatmayı başaran bir filmdi..

1|0
    0|0
  • Hiçbirini izlememişim way be :)

1|0
    0|0
  • romantik ve dram izlemediğim sevmediğim için nötr

1|0
    0|0
  • Hicbiri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0