Pink Floyd mu Led Zeppelin mi? KizlarSoruyor.com 20. yüzyılın en iyi 'band'i kavgasında safını belirliyor...

"Bana kalırsa"yı aşağıya ekleyebilirsiniz.

Lakin müzikal anlamda genel kanıya uyarak, safınızı belirleyin.

"Açık ara Zeppelin, yok yok Floyd... Tamam Floyd. Kesin Floyd. Ama Zeppelin... Zeppelin..."

Kararınızı verin.

In alphabetical order:

• Led Zeppelin
    23% (9)22% (8)22% (17)Oy Ver
  • Pink Floyd
    77% (30)78% (29)78% (59)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
seçim sonuçlarının önce doğudan gelmiş olması hissini yaşadım lan resmen. tamam dilemma büyük ama... 1 oy bile çıkmadı şu ana kadar zeppelin'e... etmeyin. biraz bulandırıcam seçimi izninizle... link :)
son 10 yılın fb-gs maçına döndü mevzu...

allahını seven zeppelin'in üzerine toprak atsın.

bu soruyu 10 yıl sonra tekrar sormayı düşünüyorum...

zeppelin'ciler bu saatte dışarda olabilir; sonradan gelip bi çıkarma yapılmaz ise bence floyd skertmiştir: link

geçmiş olsun.

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

• led zeppelin. direkt onu oyladım düşünmeden, pink floyd da diyebilirdim ama led zeppelin dedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kesin ve kesin Pink Floyd.

0|4
    0|0
  • syd barrett faktörü var..

0|1
    0|0
  • Şakaysa komik ciddiyse hiç komik değil.

Karşılaştırma yapamam.

Ama Floyd alır. Evet.

0|1
    0|0
    • şaka şaka.

floyd it is. thx for vote

• ne harika örnek.

biri şöyle demiş: "I said that Led Zeppelin sucks then I heard this song. GOOD BYE WORLD! I MUST DIE!"

link

• c.n.'ı da babamın sözünü dinlemediğim kadar dinledim ama... zeppelin'i korumaya kalkışmak zorunda hissediyorum kendimi bu sonuçlarda.

• P.F

0|0
    0|0
  • Tabiki Pink Floyd.

0|0
    0|0
  • Pink Floyd <3

0|0
    0|0
  • Pink Floyd'u oyladım,yorumda Led Zeppelin diyorum. İkisi arasında ayrım yapamam

0|0
    0|0
  • Pink Floyd

0|0
    0|0
  • Aslında karşılaştırmak doğru değil birebir aynı müziği yapmıyorlar ama Floyd dicem ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Hiçbir Led Zeppelin şarkısını bilmediğim için açık ara Pink Floyd benim için :)

Hatırladığım ilk yabancı şarkı da Pink Floyd'a aittir. Enteresan olan şarkıyı duyunca korkardım, yaş daha 3-4 falan :)

1|2
    0|0
    • Bırakırım tabi ki. 14-0'ı da hak edecek grup değil :)

Bu arada bu yazışmaya şu şarkı ve solosu yakışır.

link

• eheh eyv. duramadın di mi... :)

• Pink Floyd dinlemekten daha çok zevk alıyorum synth, klavye gibi aygıtlarla zenginlik kattığı için... Ama Zeppelin'de iyi, blues licklerini güzel uyarlamışlar Hard Rock'a...

Sonuç olarak Pink Floyd'un Time'ı, Led Zeppelin'in de Since i've been lovin' you parçaları bana göre en iyi parçaları. Bu ikisini karşılaştırdığım da bana Pink Floyd'un Time'ı daha güzel geliyor.

Sen annenimi daha çok seviyorsun yoksa babanımı gibi bir soru sormuşsun.

0|2
    0|0
    • Ayrıca Pink Floyd Time parçasında;

I'm in the high-fidelity first class traveling set

And I think I need a Lear jet.

Derken Led Zeppelin'in savurganlığını anlattığını biliyoruz. Pink Floyd dünya görüşü açısından bana daha çok uyuyor.

• Madem fikir belirtiyoruz çarpık düşünceler direkmen trollemesin diye sebepte belirtmek farz oluyor.

• tabii ki fikir belirtilsin. anne-baba gibi gerçekten. ben bugün floyd desem, yarın zeppelin demeyeceğimin garantisini veremiyorum. floyd floyd yürüyorum, no quarter bir çarpıyor... duruyorum.

elektronik device bakımından floyd çok daha ilerleme kaydetmiştir. ama zeppelin'in onlara hakim olmadan da saykodelik tadı yakaladığını düşününce, tekrar susuyorum.

hiç "şu" diyemeyeceğimi umuyorum. :)

• Floyd .

0|1
    0|0
  • Pink Floyd

2|2
    0|0
  • Tabii ki Pink Floyd.

Araya bir de The Doors sıkıştırsak? Oluyor mu öyle? link

1|2
    0|0
  • Floyd

Zeppelin de iyiydi ama çevresi kötüydü.

0|2
    0|0
    • Hepisi satanikmiş.Stairway to Heaven'da backmasking yapmışlar,gizli gizli mesajlar yayıyorlarmış.Ondan dedim.

O değil de an itibariyle durum 14e 0.Vurmayın daha çok Zeppelin patladı tamam.

Led Zeppelin'de şahane grup ama haksız rekabet olmuş bu.

• evet. biraz şaşkınım. bu arada floyd'un mistik olduğunu iddia edenler, bu backmasking olayını gözden kaçırmış olanlar oluyor genellikle. ya da çok dinlememiş oluyor zeppelin'i.

• Bir bass gitar çalamayanı olarak Lez Zeppline yolladım direk. Benim oyum en az 10 oy değerindedir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Tabii ki Floyd.

Zeppelin kim Floyd un yanında :D

2|0
    0|0
  • Pink Floyd

1|1
    0|0
  • Gerçi ikisi de bir Simply Red değil..

link

0|0