Kitap okumayı neden sevmiyorum? Bana kitap önerir misiniz?

Merhaba arkadaşlar. Çevremdeki herkes deli gibi kitap okuyor. Fakat ben bu işten bi türlü zevk alamıyorum. Genelde gençlik romanları gibi kitaplardan hoşlanıyorum ama onlarında konusu çok sıradan olduğu için 2. kitaptan sonra sıkıyor. Bana önerebileceğiniz kitaplar var mı? Harry Potter'i 3. kez okumaya başladım fakat yine yarıda bıraktım. Kitap önerirseniz sevinirim :)

Güncellemeler:
Önerebileceğiniz gençlik romanları varmı?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında çok zor değil çözümü. Bende çok sıkılırdım. Hatta aldığım kitapları yarıya kadar okur. Sonra sıkılır ve Koleksiyon halinde saklardım. Önerim şu! Bir kere okumaya başladığın zaman gerisi geliyor. Yüzüklerin Efendisine bir bak. Veya Ahmet Ümit 'in Kavim Polisiye Romanını oku.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Şahane Hatalar okumadıysan önerebilirim roman türünden çok kitabın ve hikayenin gidişatına tamamen sen yön veriyorsun, bu seçimler bazen iyi bazen kötü sonuçlar verebiliyor. İnsanın hem okudukça okuyası geliyor hem de kitap okumayı sevdiriyor, almanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • okuma alışkanlığı kazanmak için, başlangıç olarak seçeceğin kategori çok önemli. Kesinlikle kişisel gelişim kitapları olmalı. Bu konuda sana yardımcı olabilirim.

Herşey Seninle Başlar- Mümin Sekman

Avcunuzdaki Kelebek- Ahmet Şerif İzgören

bu 2 kitabı da soluksuz okuyacağına eminim, sonra kitap dünyasında dansın başlayacaktır.

0|0
    0|0
  • Hüseyin Nihal Atsız - Bozkurtlar'ın Ölümü

Hüseyin Nihal Atsız - Bozkurtlar Diriliyor

2

0|0
    0|0
  • muhammed bozdağ - ruhsal zeka - istemenin esrarı - sonsuzluk yolculuğu - düşün ve başar

0|0
    0|0
  • Agatha Cristie'nin Noelde Cinayet kitabını okumanı öneririm sürükleyici polisiye

0|0
    0|0
  • oktay sinanoğlu nun kitaplarını oku

0|0
    0|0
  • gizli tarihi oku kitap okumayı seveceksin.

0|0
    0|0
  • Siktir et..

0|0
    0|0
  • biraz sürükleyici kitaplar okumalısın

da vinci şifresi vb popüler kitaplarla başla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kitap okumak alışkanlıktır derler bence nefes almak, yemek yemek gibi fizyolojik ihtiyaç olmasa bile birincil ihtiyaçlardandır benim için. İlk olarak sürükleyici olanlardan başlarsan, daha sonra kolay olur, ne tarz olacağını en iyi senden başkası bilemez.Benim tavsiye edebileceğim Dan Brown'un kitapları, özellikle Melekler ve Şeytanlar, onun dışında Amin Maalouf'un kitapları(semerkant, doğu'nun limanları, afrikalı leo), Halit Hüseyni'nin kitapları (uçurtma avcısı, bin muhteşem güneş) macera seversen Açlık Oyunları serisi ya da Ateşle Oynayan Kız(Milenyum serisi) de güzel.

0|0
    0|0
  • Bence siz ''sır'' adlı kitabı okumalısınız.Bana kalır ise siz kalın kitap okuyorsunuz.Harry Potter oldukça kalın ve ağır bir kitaptır.Kitap sevmeye başlamak istiyorsanız, daha ince ve mizahi kitaplar okumalısınız. ''Sır'' mizahi bir kitap değildir.Ancak size evrim hakkında çok şaşırtıcı şeyler anlatacak ve merakınızı celp edecek bir kitaptır. Mizahi bir şeyler istiyorsanız. Aziz Nesin'in kitaplarını tavsiye ederim. Hem mizahi hem de anlayana güzel laflar yazıyor.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim öneri için :)

• Umarım bir yardımı dokunur.Kitap okumayı istemeniz çok güzel.Günümüzde bunu fazla kimse yapmıyor. Bunu yapabilmek için gerçekten bir daha ki sayfada ne olacağını merak etmeniz ve bunu zevk ile yapmanız gerekir.Saygılar

• şimdi kitap okumak bir alışkanlık değil zevk meselesidir okumak için kitap okunmaz şöylr başla film izlemeyi mutlaka seviyorsundur ne tür filmlerden hoşlanıyorsan öncelikle kitap seçimin o olsun kitapların ilk 50 syafası durağandır vazgeçme ve okurken hayalgücün canlansın bir sahne yarat karakterle bütünleş

0|0
    0|0
  • ben de sevmiyorum bu yüzden önereceğim kitap yok canım :/

0|0
    0|0
  • Şeytan ve Şair.

0|0
    0|0
  • Pucca Günlük diye bsey var :) ben şu an serisni okuyorum cok eglenceli sürükleyici kitaplar var bı bak derim :)

0|0
    0|0
  • katre-i matem bugüne kadr begendiğim en iyi kitap

0|0
    0|0
  • Küçük yaşta buna alışman lazımdı.

Hemen sıkıldım diye bırakma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...