Keman çalabilenler. Bilgisi olanlar Bir bakarmısınız?

Arkadaşlar merhaba , Keman kursuna başlayamayı düşünüyüorum ama umutsuzluğa kapıldım nedeni ise. Sol elimi kullanamamam. Mesela kardeşimin gitarı ile deniyorum akortlara basamıyorum parmaklarımı kullanamıyorum. Keman öğrenmenin temelinde sol eli aktifleştirme kullanabilme dersleri felan var mı? öğretiyorlar mı? ya da zamanla sol el aktifleşir mi? Bilgisi olanlar cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler. Gereksiz yorum yapmayın Lütfen.

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende cok eskidem kursa gidiyordum, bende senin gibi dusundugum icin gitmek dahi istemiyordum fakat hocam sayesinde o tum endisem kaybolmustu. Hatta oyle ki bu sefer notalara daha iyi basiyordum yayi cekemiyordum😂

0|0
    0|0
    • Yani demek istediğim hiç korkma parmaklarını kullana bilirsin sol elin gelişir bunumu demek istedin anlamadım :))) öğretiyorlarmı yani ya da kemanla zaten uğraşırken el aktifleşiyomu

• Aktiflesiyor, tabi sinirlerle alakali bir problemin yoksa? Yalniz cidden cok iyi bir secim yapmissin, onun keyfine ulasirsan cidden birakmak istemezsin. Ben biraktim 3 senedir elimi bile surmedim, haliyle unuttum da. Ama sen birakma

• Çok sağol içim ferahladı. Sağlığımla alakalı bir problemim yok çok iyi bir seçim yaptığımın farkındayım kemanın sesini duyduğu anda ağlayan bir adamım sağol.

• Keman çaldı 2 yıl. gittiğim kursun konserine çıktım şimdi unutmuş durumdayım kemanımı sattım. isteyerek gitmemiştim zaten kafa ağrıttı
    üstüne düşersen zor değil ama keman çalmanın bir ayrıcalık olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Ben hep istiyordum ama işte bu durumu sorun ediyorum. Teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu kurs ne kadar peki ücreti?

0|0
    0|0
    • değişiyo özeller saati 80 100 olan var bana eski bir arkadaşım ders vericek ama ders veren halk eğitim merkezleri ve ismeklerde varmış araştırdım eğitimi nasıl olur oraların bilemiyorum

• Anladım teşekkürler. Benimde çok sevdiğim bir alet ama tuzlu birazcık işte. O yüzden uzak duruyorum.

• ismekler bedava

Yükleniyor...