Kapat

Merhaba arkadaslar ben üniversiteye hazırlanıyorum... bana okuma kitabı önerirmisiniz?

Öncelikle kendimden bahsedeyim.. neler hoslanırım. gerisi size kalmıs sevebilecegim bir roman şiir vss.önerirseniz bu benim cok işime yarayacaktır.. Ben cok duygusal biriyim , kırılgan hassas , alıngan.. bir o kadarda akılcı, güçlü idealist.. sevgiye aska cok cok önem veririm.. hayalimde :ileride üniversiteye baslayınca yani taslar yerine oturunca , tarihin en büyük asklarından birini yasamak var.. öyle o görsün bu dduysun diye dgeıl de tarihe gecmek isterim. büyük bir iş yapmak istiyorum insanlık adına büyük bir iş yapmak istiyorum.. öyle yogun ki duygularım öyleee büyük kii işte bu yuzden cok hassasım cok kırılganım... bir okadarda akılcı ve güçlüyüm aynı zamandada idealistim demiştim.. fakat bunlar bir işe yaramıyor.. duygularım aklımın önüne geciyor ve bütün bildiklerim , bana acı vermekten baska bir işe yaramıyor.. öyle bir insanım... neler okumalıyım? hangi kitapları önerirsiniz simdiden tesekkurler..

0|0
1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• bence tam bir malsın
    öneri falanda yok sana

0|0
    0|0
    • beni bu kadar kıskanmaaa. d

• ama hakklısın söylediklerim kıskandırıcı güzelliktee ama bir de yasayabilsem.. umarım olur , bunu sende diliyorsun biliyorum saol vee gule gulee..

Yükleniyor...