Okumayı çok seviyorum fakat yazmada iyi değilim. Kendimi nasıl geliştirebilirim?

Açıkçası hayal gücüme güveniyorum. Kompoziyonlarda da iyi olduğumu düşünüyorum fakat hikaye türü yazılar yazamıyorum gibime geliyor. Bir türlü konuları birleştiremiyormuşum gibi. Yazımın gelişmesi için ne yapabilirim?

0|0
10|18

En İyi Erkek Görüşü

• günlük falan tutarak başlayabilirsin yazdıkça yazasın gelir. hem bir anda yazarlar gibi olmayacaksın ki. yavaş yavaş olur

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bol bol makale, köşe yazıları, deneme tarzı yazılar oku derim sadece kitap okumak yetmez bazen

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Kısa hikayelerle başlayan

1|0
    0|0
  • Cebinde her zaman bir not defteri taşı hoşuna giden günlük ajandalar var gittiğin her yerde olsun ona özel de kalemin osun... Aklına ne geliyorsa not düş eve geldiğinde hepsini birleştir ve özel olarak düzenle! ;)
    Al sana hikaye ;)

1|0
    0|0
  • Emin oldugun bir konudan basla kendi hayat hikayeni konu al atladgın noktaları farkedersin

1|0
    0|0
  • İnternette iyi araştırırsan bence bu konunun çözümünü bulabilirsin. ben de bir ara heveslenmiştim bir şeyler yazmaya. Ama bir türlü başlayamadım.

0|0
    0|0
  • Denemeler yazarak.

0|0
    0|0
  • h, kaye ve roman oku bol bol.

0|0
    0|0
  • çok yazı yazarak deneyebilirsin :)

1|0
    0|0
  • yazarak

0|0
    0|0
  • Benim yazım kötü

0|0
    0|0
  • konunun birleşmemesi ayrı bir tarz, yazılması en zor konudur, hiç birleştirme bırak içinden nasıl sonlanıyor ise sonlansın

0|0
    0|0
  • o nasıl oluyor?

0|0
    0|0
  • Bende tam tersi ;)

0|0
    0|0
  • okumayı nasıl sevıyorsun ya :D ben bı turlu sevemedım :D ama yazmayı cok severım :D

0|0
    0|0
  • bol bol okuyarak. :)

0|0
    0|0
  • Blog yaz en iyisi :))

0|0
    0|0
  • Geliştirme ne gereği var ki yazar çok okur az oku sen oku

0|0
    0|0
  • Yer altı edebiyatına yönelmelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• 5 senedir karanlık fantastik alanında yazıyorum ancak hemen yazmaya başlamamalısın önce karakterleri oturtmalısın ve bir son belirlemelisin sona göre yazmalısın yazmaya başlayıp sonunu bulamazsan hikayen çorba olur

1|1
    0|0
  • Okumaya devam etki olaylar nasil gelisior iyice otursun beynine

1|0
    0|0
  • Yazmaya devam et. Firsat buldukca oku

1|0
    0|0
  • Bunun için sadece hayal gücü yetmez biraz da yetenek ve kabiliyet gerek.

1|0
    0|0
  • saçma sapan olsa bile yaz. bir yazıyı yazdıktan sonra sürekli sürekli okuma. eksiklerini ya da fazlasını göremezsin öyle. 1-2 hafta geçtikten sonra tekrar üzerinde oynamalar yap mesela.

1|0
    0|0
  • günlük tut hem hatıra hem geliştirme adına

1|0
    0|0
  • Denemeden yapamazsin yaz olmadi bir daha yaz beceremedin bir daha yaz

0|0
    0|0
  • Hayal et

0|0
    0|0
  • Daha cok oku