En çok sevilen çizgi film karakteri hangisi?

En çok sevdiğiniz eski çocuk yılları çizgi filmlerini soruyorum sizlere hangisiydi arkadaşlar? Not: Hepsini yazamayacağım için E şıkkına Diğer dedim.

• Tom&Jerry
    12% (2)29% (4)19% (6)Oy Ver
  • Bugs Bunny
    18% (3)36% (5)26% (8)Oy Ver
  • Red Kit
    6% (1)7% (1)6% (2)Oy Ver
  • Şirinler
    24% (4)14% (2)19% (6)Oy Ver
  • Diğer
    40% (7)14% (2)30% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncelleme için kusura bakmayın fazla güncelleme yapmam hatta hiç yapmam neyse şunu diyecem eğer en sevdiğiniz çizgi film şıklarda yoksa E şıkkını işaretleyin niye işaretlemiyonuz arkadaşlar :P

0|0
14|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• şılardan d dedim ama hayalette olsa bana casper çok sevimli ve masum gelirdi.bir de herkes ondan ilk önce korkardı ve o da çok üzülürdü.

0|1
    0|0
  • Tarafımdan Charlie Brown.

0|1
    0|0
  • Ay savaşçısı pikaçu

0|1
    0|0
    • en çok bu çizgi filmlerimi seviyordun?

• sorunun başlığını yanlış atmışım karakterlerden ziyade ben çizgi filmleri sorucaktım hangi çizgi filmi seviyorsunuz diye gerçi sorunun içeriğinde bunu soruyorum ama başlık yanıltıcı oldu :/

• Dufy Duck Neden yok.

bence en güzeli oydu.

0|2
    0|0
    • Diğeri işaretleyiniz :) hepsini sığdıramadımki :/ o d agüzeldi Bugs Bunny ile bazen ikisi aynı çizgi filmde yer alır rekabet halinde olurlardı :D

• olsun hiç yoktan iyidir :D

• ben de bi ara cartoon network izliyordum çaktırma :D napiim bazen çizgi film iyidir sadece küçükler izlciek diye kural yok :D

• kespır

0|1
    0|0
    • sevimli hayalet :D güzeldi evet çocukken duvardan geçmeye çalışırdım sırf onu izledikten sonra çocukluk aklı işte :D

• link ben bunları seviyodum :)

0|1
    0|0
    • Disney'in kahramanları :D ben daha çok Loney Tunes kahramanlarını izlerdim :D

• valla aramızda 3 yas var demek o bile farkettiriyo baya seyleri :D

• ben 23 yaşondayım profilde 25 yazdıına bakma :D

• diğer diyorum şeker kız candy :)))

0|1
    0|0
  • Şirinlerin üstüne tanımam :D

0|1
    0|0
  • Şirinler gibisi yok bence:)

0|1
    0|0
  • Betty Moloztaş =)

0|1
    0|0
  • ben hepsini seviyorum :)

0|1
    0|0
    • en çok gönlünde yatana göre oy ver oylamayı sensiz bırakma :D

• bende bu devirde böyle aksaklıların olmasına çok sinirleniyorum

• aynen :S masa üstü olduğu için pc elektirik gidince etkiliyor işte :S pokemon çılgınlığı vardı bi ara hatırlarsan :D

• Bugs Bunny :) Şirinleride severdim ama :D

0|1
    0|0
  • Varyemez amca

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• A ile B arasında kaldım ama A ağır bastı... B de bir de fırtına sam vardı o da çok hoşuma gidiyordu... kepçe kulaklı kazma dişli tavşan diyordu :) link

0|1
    0|0
    • evet çocukluk dönemi sabah kahvaltılarımızın neşesiydi Bugs Bunny :D aynı şekilde Tom & Jerry de öyle :D güzel günlerdi bu çizgi filmleri hala daha bazen görürsem izlerim ben :D

• olsa ben de izlerim bi de bunların yeni versiyonları falan var ama bence eskiler daha bi güzel :)

• yeni versiyonlarını salla en iyisi eskiler :D

• squirtle

0|1
    0|0
  • Kral tv yada starda hatırlayamadım gece 12 den sonra bir otelde geçen sevişmeli filan bir dizi vardı gece onu izlerdim sabahki bütün çizgi filmleri kaçırırdım.

0|1
    0|0
    • hata sabahın körüne çizgi film koyanlarda valla o kadarda erken konmaz :D

• Tüm kanın organlardan çekilip bir noktaya toplanmasıyla anca davranılır peçeteye yoklukta bile zor gitmez onlar :)

• Bugs Bunny bir başkaydı

0|2
    1|0
  • profil resmimde görülüyor.

0|1
    0|0
  • casper

...

0|1
    0|0
  • Tom&Jerry

0|1