Arkadaşlar nasıl klip? Vaktiniz varsa değerlendirebilirseniz sevinirim. Abone olursanız da sevinirim. :)?

Arkadaşlar nasıl klip? Vaktiniz varsa değerlendirebilirseniz sevinirim. Abone olursanız da sevinirim. :) Yeni şarkılarla karşınızda olacağız. Sizlerin de amatör eserleri varsa yayınlayabiliriz.

Güncellemeler:
-Arkadaşlar nasıl klip? Vaktiniz varsa değerlendirebilirseniz sevinirim. Abone olursanız da sevinirim. ?
---
^^

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Bir daha farklı bir şeyler yapabilirsin. Kalabalık bir sokakta vs. ya da selfie çuğuyla etrafında dönerken arkandaki mekanlar değişebilir vs. Sarkı çok hoş bu arada :) sokakta gitar çlarken falanda çekine bilirsin :)

0|1
    0|0
    • Vakit ayırıp izleyip yorum yazdığın için çok teşekkürler :) Bir dahaki şarkıda klipte emin ol yorumların değerlendirilecektir :)

• Rica ederim ne demek :) normalde türkçe dinlemem ama gayet başarılı bir şarkı olmuş

• Bunu dikkate alıp ingilizce şarkı da yapacağız merak etme :))

En İyi Erkek Görüşü

• emeğinze sağlık güzel olmuş beğendim piyasadaki şarkılardan aşağı kalır yanı yok

0|1
    0|0
    • Vakit ayırıp izlediğin yorumladığın için teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben baya beğendim, söyleyen sensen ağzına sağlık kardeşim. Abone de oldum :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...