Zor söylenen bir tekerleme bilen var mı?

tekerlemelere bayıldığım için zor bir tanesini eZberlemek istiyorum bildiğiniz en zor tekerlemeleri yazarsanız sevinirim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Siz bizim Çekoslavakyalılaştırdıklarımızdan mısınız yoksa Çekoslavakyalılaştıramadıklarımızdan mısınız?Ramazanda Rizeli Rıza rümeysaya; radyo , radyoaktif , ruh , rencide , ralli , radyo , ring , rengeyiği , radyoloji , rivayet , ranzarot nedir diye sormuş?Hakki, hakkiya gitmis, Hakki. hakki`dan hakkini istemis, Hakki, Hakki`nin hakkini vermeyince, Hakki`da Hakki`nin hakkindan gelmis.

Erkekler Ne Diyor 12

• Kırk kırık küp kırkı da kulpu kırık küp

• sli şli varsa zordur:D

• hahaha gördük (: klsdfjklsfd

• İt iti itti, bit iti itti, it biti itti. Bit gitti, it gitti. İtti, bitti, gitti.Sizin damda var beş boz başlı beş boz ördek, bizim damda var beş boz başlı beş boz ördek. Sizin damdaki beş boz başlı beş boz ördek; bizim damdaki beş boz başlı beş boz ördeğe:Siz de bizim gibi beş boz başlı beş boz ördeksiniz demiş.

• :) it iti itti zor ya :)

• Sen başta çuvallamışsın :)

• Çatalca'da topal çobanÇatal yapıp çatal satar,Nesi için çatalca'da topal çobanÇatal yapıp çatal satar?Karı için çatalca'daTopal çoban çatal yapıpÇatal satar.

• Zor olduğu için söyleyemiyorum.Söylemediğim için yazamıyorum.Düşünemediğim için özürdiliyorum.

• önml,i diil sorun etme boşver :)

• dal sarkar kartal kalkar kartal kalkar dal sarkar.zor mu bilmem o yillar da zordu. 20 MILYON kazandirdiydi bana. pederlen iddia girmistik.

• bu yılların tekerlemesi kimse bunu geçemez zaten :))

• Zwischen Zwei Zwetschgenzweigen zwitschern zwei Schwalben

alman alfabesine göre okursan aklin cikar. "z" leri "s" s"leri yerine göre "z" ve $ olarak okuman gerekiyor :D

• gerçekten 31 yaşında mısın

• :)) meraklandım şimdi. nesi varmış 30 lu yaşların?

• Öncekileri Göster
    • hmm, 29 um ben :)

• hayır 31 değilim :))

• sen 30 küsür olamazsın...20 bile göstermiyon(tekrarla bakalım:D

• ay değilim zaten :)

• dudullulu dul dudu

• teklemeden türktelekominikasyon dermisin

• 5.de sürştü :))

• zordur söylemesi:))

• bu yazıılışı : şemsi paşa pasajında sesi büzüseşeseciler bu da okunuşu : şemşi paşa pasajında sesi bıujüsüecisisksfsadsadasdada Şu köşe yaz köşesi şu köşe kış köşesi ortasının şu şişesi :D

• sinir olduuuum hahayy... :))

• Öncekileri Göster
    • ben çok denedim daha söyleyemedim

• şemisi sömyle gencbas :D

• Çatalcada topal çoban, çatal, sapan yapar, satar; niçin yapar, niçin satar çatalcada topal çoban çatal, sapan. :P

Kızlar Ne Diyor 4

• Adem madene gıtmıs adem maden de badem yemiş madem adem madende badem yemiş niye bize getimemiş.

• ey dibi kara kabuğu kuru kaba kara ağaç beni gördündemi kurudun ey dibi kuru kabuğu kara kara ağaç beni görmedindemi kurudun

• kara iki keremi olcak yoksa dieri kaba mı olcak

• bilmiyorum :s

• Al bu takatukaları takatukacıya takatukalattırmaya .götür, eğer takatukaları takatukacı takatukalatmazsa takatukaları taktukacıya takatukalattırmadan getir.

• basit :D

• diksiyon hocası mısın sen yahu:)

• evet ya basit basit diyorsun xD

• o pikap bu pikap şu pikap (çok hızlı söyle amaa) o köşe yaz köşesi şu köşe kış köşesi ortada su şişesiolabilir mi?

• pikapları yapamadım :))

• Öncekileri Göster
    • xnick seninde zorlandığın tekerleme varmış gözüm açık gitmez artık:)

• Ne pikap mış arkadas bi söyleymedim yav :D

Yükleniyor...