Büyük Sürgün Kafkasya'yı izleyen var mı?

Stalin'in emriyle sürgün edilen, Ahıska türklerini anlatıyo. Ben çok beğendim, ağlayarak izledim çoğu yerleri. Bu dünyada kötülükler her zaman vardı, tıpkı iyilikler gibi.

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• İzlemiyorum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ahıskalı aile dostumuzdan çok saçma anlatıldığını duyduğumdan beri izlemedim. Yani ilk bölümden sonrasını. Hep reyting kaygısı.

0|0
    0|0
    • Dizinin sonunda gerçekten sürgün edilen insanların yaşadıklarını anlattığı kısa bir video verildi. Ve dizi de sürgüne dair anlatılanlar uyuyor. Her şeyin birebir olmasını bekleyemeyiz değil mi?

• Kurgu ve belgesel arasındaki farkı araştır önce. Bunu kavra, öyle gel yorum yap. Hasbinallah ya. Tamam en güzel dizi bu, muhteşem anlatmış, harikulade. Oldu mu?

• Sen algılayamıyosun bence, belgesel değil. Mini dizi diye bişey duydun mu sen, hiç rastladın mı öyle bişeye? belgesel olsa, bir romandan uyarlanmaz zaten. Salkım Söğütlerin Gölgesinde diye bir romandan esinlenerek yapıldığı, dizinin başında belirtiliyo. Yani hikayesi kurgu tatlım benim:))) Ama sürgüne dair anlatılanlar da son derece de bağlı kalınmış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Tv izleyen var mı

0|0
    0|0
    • Bence seyretmelisin. Bazı güzel olanları kaçırıyosun gibi geldi sanki

• Neymiş bu hangi kanal

• Trt1,4 bölümlük bir mini diziydi. Makedonya da çekildi😊

Kızlar Ne Diyor 2

• kötülük görüp ağlamak istiyorsan haberleri izle

0|0
    0|0
    • Hangi kötülük bu haberlerdeki

• Haberleri de seyrediyorum. Evet ağladığımda oluyo, dünyadaki zulme karşı

• 21 mayıs 1864 çerkes sürgünü değildi dimi anlatılan

0|0
    0|0
    • Değil ama onlarla aynı kaderi paylaşan bir halkın öyküsü. İnsanlara yapılan büyûk zulüm..

• Çok haklısın. Ben çerkes olduğum için sormuştum kaçırdım mı acaba diye. İnternetten izleyeceğim teşekkürler

• Bence de izlemelisin😊

Yükleniyor...