Tv gösterilen evlendirme programları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tv gösterilen evlendirme programları hakkında ne düşünüyorsunuz?Sadece reklam amaçlı mı gerçekten böyle insanları tanıştırıyorlar mı,sırf kanal reytingi için hazırlanmış bir program mı,toplum üzerinde negatif bir etki var mı?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Sadece evlendirme programları değil, insanları aşağılayan diğer programlar için de şunu söyleyebilirim, bu gibi programlar kültürümüzü, toplum yapımızı olumsuz etkilediği için özellikle o saatlerde gösterilir.Batı medyayı kullanarak değerlerimizi elimizden almaya çalışıyor, o boş kutuya insanları bağlıyor, kültürümüzden kopartmaktan başka bir işe yaradıkları yok.Bilinçli bir toplum sadece bu oyuna gelmez.Bu bir psikolojik savaştır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Introlarini bile izlemis degilim, kimisi düzmece oluyor ama gercek olanlar da vardir tabi, bizim bi arkadas katilmisti is yerinden, 6.kismeti de reddedince şutlamislardi programdan artik, dedikoducu çöpcatan teyzeler kadar etkili degiller.

0|2
    0|0
  • bence gayet mantıklı kaç çift evlendi . bazen etrafında dengini bulamıyorsun böyle yerler bunlar için güzel bir kapı bence . kısmetinin nerde olduğunu bilemezsin .

0|0
    0|0
  • evdekiler bakıyor diye bikaç kez izledim esra erolü. bu kadar reyting avcısı olamaz iğrenç ötesi.. ordaki bayanlarada kıl oluyorum evi olsun arabası olsun istiyor bu devirde kolay mı kazanmak. ne beleşçi insanlar var ya

0|1
    0|0
  • evdeysem vakit geçsin diye izleyenlerdenim aslında saçmalık ötesiler insanları yüzyüzeyken bile tanıyamaz emin olamazken hop oldu bitti,evlilik ciddiyeti giderek yok oluyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Esra Eron mudur Erol mudur her ne Esigillerdendirse işte o kadını bi yere kapatmadıkça tükenmeyecekmiş gibi geliyor bu lanet program. Bugün denk geldi en son, akşam yemeği yerken keyiflenecek bi şeyler arıyordum tvde, baktım bunlar çıktı! Ulan insan evladı olan o saatte oturur akşam yemeği yer evinde, bunlar hala tvde birbirlerini yeme derdinde! Ne bitmez evlenme aşkıymış arkadaş! Şu yaşımda ben bu kadar aşermiyorum pes!

0|1
    0|0
  • izlemeye değmez...

0|1
    0|0
  • 5 kuruş etmezler...

0|1
    0|0
  • link :)

0|1
    0|0
  • herşey olabilir belki bir yuva kurmak tabi böyle olunca reytingde oluyo

0|0
    0|0
  • İnsanları aptallaştırmak için en ideal programlardır ;)

0|0
    0|0
  • Rezillik ve iğrençlik diz boyu.

0|1
    0|0
Yükleniyor...