Konu hep bel altı olunca mı varsınız? Duygularıma duygu katsanız fena mı olur?

Merhabalar sorum biraz sitemli oldu ama olsun hakettik bu ne abi konu pantolon kilot olunca yorumları ağlatıyorsunuz bırakın şimdi bunu. Bana bakalım şimdi Kalemle kağıtla sevgili gibiyim ben aşkımız var işte edebiyat öğrencisi olmakta benim gururum mirasım.. şiirlerim dereceler alıyor gittikçe daha çok beğeniliyor Allaha şükür. Sizden ricam ; şiire giriş kısmındaa bana fikier vermeniz sonunu her zaman güzel bağlar mesajımı direkt yapıştırırım ama sanki şu kafamdaki girişi bir türlü ilk satırlarda patlatamıyorum nasıl patlatayım? ve şiir konusu da verirseniz çok mutlu olurum ama konu örneğin ( doğa, aşk ) diye geçmeyin açın biraz nasıl doğa neyin doğası neden doğa anladınız işte :) ?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Nedenmi doğa , hani birinin en acı bakışlarını hatırlatır ya bulutların arasındaki akşam güneşi,
    Nedenmi dogayla aşk, yagmur çok sevdi tohumlarını yeşerttiği gülü
    Bir sonraki yağmurda yine görmeliydi
    Kavuşmalıydı hayat verdiği tomurcuğa
    Ve ilk damlalarla yine indi gökyüzüne
    Tomurcugunun yapraklarındaydı
    Fakat bukez başkaydı sevdigi gül
    Onun hayat verdiği tomurcuğunun mevsimi geçiyordu
    Acı oldu kavuşmaları
    Güneşin ışıkları yagmuru adım adım kurutuyordu
    Hazanı gelen gül de çaresiz idi
    Son günlerini gülünün kollarında geçiren yagmur işlemişti sevdiginin yapraklarına
    Gün batıyor, sessizlik sarıyordu bu iki sevgiliyi
    Kimbilirdi ki gülün son yudum ictigi su
    Mecnununun bedeni olacaktı.
    Allah herkese sevdigiyle ölmeyi nasip etsin :)))
    Soruda demissin ya don kilota yorum yapiyonuz diye
    Belki aşkı hala kalpte arayanlarda vardır ,

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ne kadar da edebıyat meraklısı, yazı yazamayı beceremeyen bır ergen. Kilot ve dıger yazım kuralları ıhlalını gormezden gelmek mumkun degıl. Sen ılk once bunları coz, sonra patlatırsın yavrum (!)

0|0
    0|0
  • Serbest mi yazıyorsun, kafiye- ölçü dikkate alarak mı? Ona göre yardımcı olmaya çalışayım elimden geldiğince.

0|0
    0|0
    • Öncelikle teşekkür ediyorum :) Serbest ölçüyü yazsam da isteyemiyorum yani illa bir ölçü olmasa da kafiye olmazsa olmazımdır illa olur kafiye satırlarımda, düz ( serbest) yazarsam sanki olmamış gibi geliyor bana.. Konularım gerçek olur benim her ne kadar kendimden yakınarak başlasam da şiirin temasın aslında okuyucu genelde kendisinden bir şey bulur.. Ama artık gözüm doymuyor her halde hep daha güzeli olsun farklı konu olsun istiyorum ve sanırım tıkanıyorum..

• Yo yoo inanın gayet güzel bir başlangıç :) Kafiyeye alışsanız bırakamazsınız o hal de bende devam edeyim ;
      Ağaçlar yaprak dökerken sarı toprağa,
      Dallar ağlardı düşen yaprağa.
      Bak hazana döndü baharım
      Yoksun ya yoksun gelmedi uykularım
      Yazarken ağladığımı duymasın kulakların
      Yazık değil mi aktı gitti göz yaşım
      Unutamam seni ilk ve son aşkım... :)))

• Büyük yeteneksin :)

• Dediğini tam anlayamadım ki

0|0
    0|0
    • Kısacası ; şiir konusu verebilirsiniz ve kendinizden pay biçerek giriş nasıl olmalı nasıl olursa daha çok etkiler daha ilk satırı görüp eseri okumak istersiniz?

• Hmm gayet güzel.. karanlığın sonunda güneşin doğuşunu göster de ağız tadıyla bir beş çayı diyorsunuz , teşekkür ediyorum :)

• Yildizlari anlat onlara mutlulukla üzgünlük sönük yıldızlar parlak yıldızlar bunların arasındaki bağlantıyı kur 😉

• bel altı umrumda olmaz ben matrak bırıyım cınsellıgı sevmem

0|0
    0|0
  • Ozelden demedim yazilmiyo :-)

0|0
    0|0
  • Daglar denizler olabilir olum olabilir

0|0
    0|0
    • Evet tabii ki olabilir ancak mesela açsanız biraz kim ölsün nasıl ölsün neden ölsün bende ne kadar özel olsun ki satırlarıma konu olsun? kendinizden örnek verebilirsiniz hiç fark etmez..

• Takip et beni annem olmuştu mesala onun olmuyo şunu yaz bence onsuz neler hissediklerini

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...