Uyumadınız madem kardeşinize fikir verin ya huu?

Cümleten iyi geceler.. Ah şu geceler beni bitirdiler neden mi?
Çünkü edebiyata aşığım yazmaya bayılıyorum yok habire yazacak konu bulma kafasındayım haykıra haykıra şiirlerimi okuyorum bazen öylece derinden şimdi fikirler sizden...
Nasıl mı? Şöyle ki yarışmalara hazırlanan bir küçük 18 yaşındacık bir kardeşinizim yardım edin ya hu ne susuyorsunuz konu söyleyin bana neyi kaleme alayım söyleyin güzel bir konu kafiyeli kafiyeli dizelere dökeyim !
Öyle konu al aşk falan demeyin açın biraz konuyu aşk ne mesela? neyin aşkı? veya bir olay döngüsü kendinizden den örnek verebilirsiniz kalem tarafı benim zaten anladınız siz beni , çok çok ciddi fikirlerinizi bekliyorumm :)))

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Şiirlerini yazmak için mi yazıyorsun yoksa kalem kendi yolunu bulup bit şeyler mi karalıyor

0|0
    0|0
    • Şöyle ki ; yazdığım her satır aslında hayatımdandır uydurma ve abartma katmıyorum pek , tabii ilk üzerinde düşünüyorum ama yazmaya devam edince dizeler daha da süsleniyor başlık kendiliğinden ortaya çıkıyor mesela..

• Gayet derinden anladım seni merak etme umarım huzur ve umut içinde yazdığın satırların olur :)

• Tesekkurleer ilhamını hiç kaybetmemeni diliyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Bugün bunalim takil ve bedenimiz dimdik duruyorken saniyede binlerce kez olebilmeyi anlat

0|0
    0|0
    • Harikasın... 'saniyede binlerce kez olebilmeyi anlat' buraya bayıldım.. çok teşekkür ediyorum :)

• Bir insani oldur ve o an ki duygu durumundan gir.

0|0
    0|0
    • Hmm peki neden olmasın.. peki kimi öldüreyim nasıl bir micazı olsun ne sorunum olsun şahısla? aklına ne geliyorsa şu an?

• bak şimdii :) ya sen bu yorumu yazınca benim aklıma eğlenceli satırlar geldi
      dizlerime karalarken seni
      hayatın önüme geldi
      aldım elime defteri bu sefer roman yazasım geldii :) bak bakk nasıl makara olduuu :)))

• Beni yazma. Sen yaz ben kendimden bir seyler bulayim.

Yükleniyor...