Etnik kokeniniz nedir?

Etnik kokeniniz nedir?

Bundan utaniyormusunuz yoksa gururmu duyuyorsunuz?

Turk kurt alevi cerkez laz abaza gurcu romen hepimiz kardesiz oyle degil mi?

İnsan olmak baslicasi gerisi hikaye degil mi?

lutfen birbirimizi sevelim nefret etmeyelim hainlerin irki yoktur hainler serefsiz irkindandir onlar haric halk uzerinden yorumlarinizi bekliyorum

kendini burda gizleyen kokeninden utaniyodur zaten...

Diger etnik kokenler alinmasin sigmadigi icin diger dedim belirtirseniz sevinirim

herkese tesekkurler...

• Turk
    67% (12)56% (10)61% (22)Oy Ver
  • Kurt
    0% (0)28% (5)14% (5)Oy Ver
  • Arap
    11% (2)0% (0)6% (2)Oy Ver
  • Cerkez
    6% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
  • Diger
    16% (3)16% (3)16% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
15|24

En İyi Erkek Görüşü

• Türkmen alevisiyim (diğer bir deyişle tahtacıyız )

Örneğin uçaktasınız.Uçak bir anda dengesini kaybeder.Yere çakılır.O yolculardan sadece siz hayatta kalırsanız.Yanınıza doğru gelen bir insan görseniz.Etnik kökeni farketmez sadece onu insan olarak bakarız.Çünkü zor durumdayız elimizi tutan bizi ayağa kaldıran bir insandır.Bu bakışla tüm insanlar bakarsa savaş tozlu raflarda kalacak ama ne yazık ki böyle bakılmıyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• ne utanırım ne gurur duyarım herhangi birşey bu benim için...hümanistim

baba tarafımın büyük bölümü kürt bi kısmı ise ermeni

anne tarafım arnavut

2|2
    0|2
    • vaay sen de benim gibi karsik pizzasin desene:))

iste bu ya humanistlik zaferdir

• bu karışımın nasıl olduğunu merak ediyorum :)

• goc 2 evlilk savas

• Kürdüm milliyetçillerden nefret ederim

2|3
    2|3
  • Azılı türk milliyetçisiyim..

Atalarım kayıp Mu adasından gelmekte kızılderili evriminden sonra orta asyaya göç etmekte tanrı dağlarından anadoluya malazgirtle giriş yaparak karadenize yerleşmekte..Türünün son örneği olarak kadıköyde yaşamakta..

1|1
    0|2
  • pek sallamam etnik vb birey bazında değerlendiririm ben herkesi ama bir taraftan Türkmen diğer taraftan Yörük boylarına dayanıyor

2|0
    0|0
  • istemeyemi gelecen:)

1|0
    0|0
  • bukadar şık koymuşsun ama bana bu dünyada 1 tane %100 saf ırk gösteremezsin. illaki karışımlar oldu. o yüzden artık ırk yada millet kavramını ne olarak doğdu yerine gönlü nereye ait diye sorarak daha doğru birşeykilde öğreniriz.

0|0
    0|0
  • Türk . gurur duyuyorum .

0|0
    0|0
  • dünyada emperyalizme kazanılmıs tek savasın ırkına mensup olmak bana gurur verir türküm bırakın ben humanistim kolpalarını nasıl bi ciger varsa

0|0
    0|4
    • :) işte hümanist olmamak böyle bir şey..

cahilsin dostum cahil :) emperyalizme kazanılmış tek savaş ne allahşkıne :D sdgdfhgfd rusya mı sandın sen türkiyeyi, türkiye devlet olarak emperyalizmin maşası konumundadır müttefiklerimizi hatırlatırım sana

• allah razı olsun !

• türk üm gurur duyuyorum ama ben kürt alevi vs karşıtı değilim hepsinle muhattab olur arkadaşlık ederim

0|0
    0|0
  • çerkez kafkas

0|0
    0|0
  • balkan göçmeni türküm.hepsi ile kardeş olabilirim ama bu ülkeye ihanet edenlerle işim olmaz.pis beleşçilerle katiller işim olmaz

0|0
    0|0
  • etnik kökenin ne anlamamı var ki? mühim olan kültür... yaşayan şey de etnik köken değil kültürdür...

1|0
    0|0
  • Türk... ;)

0|0
    0|0
  • yarı kafkas yarı osmanlıya gidiyor

0|0
    0|0
  • Kırım tatar Türküyüm

0|0
    0|0
  • türk ,arap ve diğer hariç hepsi

0|0
    0|0
  • Türküm, sadece babamın büyük ninesi arnavut bu bişeyi değiştirmez heralde

0|0
    0|0
  • Dedemin babasi selanikden göcen Türk ailelerindenmis .Türküz yani

0|0
    0|0
  • hic arastırmadım turkum ben sanırım

0|0
    0|0
  • nogay türklerinden benim kökenim.yüzde yüz saf türk ırkı.

0|0
    1|2
  • kökenim ATATÜRK'tür gururluyum

0|1
    2|6
  • abazayım..etnik köken olarak kızlar pek sevmedikleri için gizlenmek zorundayım inş. türkeyde bir gün abazalara da iyi gözle bakılır:)))

0|0
    0|0
  • Türküm.ama şöyle bi geriye baksan kimin gerçek kökeni Türk,kürt,çerkez.geçmişte hangi irklar birbiriyle karisti ve bugüne geldi.insanlar kültürüne,yaşadığı yere,hissettiğine göre söylüyor.öyle saf ırk falan yok.önemli olanda ne olmayı hissettiğin ve seçtiğin.bu yüzden aslında hiç bir ırk pek ilgilendirmiyor beni.

Dünya insanı,dünya vatandaşı,dünya ırkıyım.insan olan herkes kardeşim,anam,babam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Türk kısa cevap

0|0
    0|0
  • Türk herhalde arastirmadim

0|0
    0|0
  • Türküm diye biliyorum

0|0
    0|0
  • ahıska türküyüm

0|0
    0|0
  • Annemin kökeni Bulgar, Babamın kökeni Türk.

0|0
    0|0
  • çerkes

0|0
    0|0
  • türk . A şıkkı.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum.

Turk herhalde.

Arastirmaya kalkinca garip seylere iniyorum.

0|1
    0|0
  • Kökenim Türk .

0|0
    0|0
  • Kafkaz kökenliyim

0|0
    0|0
  • Kökensizim.

0|0
    0|0
  • Türküm bunu geçmişimi araştırdığım için söylemiyorum . kimsenin tek ırktan geldiğini sanmıyorum . iki üç kuşak geri gittiğimde dedelerimden birinin kürt diğerinin türk olduğunu gördüm . her neyse önemli olan içinde ne hissettiğindir . ben Türküm . öyle hissediyorum öyle inanıyorum .

0|0
    0|0
  • kürtün utanmıyorum kürtüm doğruyum gerillayım bu ülkenin sahibiyim gidin vatanımızdan

0|0
    4|2
    • bak ayip ettin simdi hepimiz insaniz birlikte.savastik kardesiz yapmayin boyle nefret dolu olmak hic birseyi duzeltmez ilerde cocugn baska etnik kokenle evlenebilir sevelm birbirimizi

• bu soru zaten bölücü bi soru ne cevap bekliyodun ki

• valla boluculugu sen yaptin ben sadece ulkemizdeki mozaigi merak ettim camur atma lutfen

• A&C

0|0
    0|0
    • iste kendini gizlemen utaniyosun demektir ne var bunda onemsiz bisey hepeimiz insaniz

• ee daha ne

ne olcakki gostersen kendini hicbisey

• seni ilgilendirmez

• Mayalardan gelmeyiz.Baba tarafı komple maya.

0|0
    1|0
Yükleniyor...