Hayızlıyken ağda yapmak, tırnak kesmek günah mı?

Yani adet sonrası boy abdesti almadan tüy aldırmak ve tırnak kesmek günah mı? Bir bilgisi olan var mı?

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• yaw ne günahı çok derinlere girme ona kalırsa senin bi kere dünyaya gelmen günah...(Yalnız adam)

0|1
    3|1
    • Alakası yok. O zaman bir sürü günah var bunuda yapayım ne olacak mı diyim. Derine inmeyeyim m diyim.

• işte derine girersen ablam girdikçe giren içinden çıkamz hale gelin kafayı yen cin min derken çarpılın giden dedigimi tut gittigim yoldan gitme...(Yalnız adam)

• kadınları bılmem ancak erkeklerde temızlenıp abdest almadan hıcbır kıl kesemez ve tırnak kesemez. önce abdest sonra kıl tuy

0|0
    0|1
  • ister kadın olsun ister erkek olsun cünüp iken tırnak kesmeyiniz saçınızın kılını bile kopartmayınız yıkandıktansonra kestire bilirsiniz

0|0
    0|0
  • hurefe onlar

günah diye birşey yok.

0|0
    4|1
  • neden olsun ki? kimileri temiz değilken vücuttan parça uzaklaştırmamak lazım diyor, öteki tarafta şahitlik edecekmiş :))) ben de onlara s*çmayın o zaman diyorum, malumunuz o da bir nevi uzaklaştırma işlemi

0|0
    1|0
  • o dediklerini ihram'a girince yapmıyorsun sadece.

0|0
    0|0
  • hayır yok öyle bi problem yapabilirsiniz

0|0
    0|0
  • o dediklerini ihram'a girince yapmıyorsun sadece.

0|0
    0|0
  • hayızsızken yap sende ozaman

0|0
    0|0
    • Daha biraz önce banyo yaptım abdest almayı unuttum ve tırnaklarımı kesmem tüylerimi almam gerekiyor.

• sanmam sonucta temizlik icin yapıyosun

0|0
    1|0
  • googleden dinimizislam.com yaz orada bilgi var

1|0
    0|1
    • Dinimizislam sitesinde günah değil diyor. Güvenilir bir sitemi.

• evet bence detaylı oku veya soru köşesine tıkla sor

Kızlar Ne Diyor 2

• yaa arkadaşlar böyle boş şeylere kafa yormayın allah aşkına hayır abdestizken tırnağın kırıldı tüyün koptu noldu günaha mı girdik saçmalamayın lütfen.

0|0
    0|0
  • Abdestsiz vicuttan kıl çıkması günah evet,boy abdesti almadan yapma

2|0
    1|2
    • Ayet var mı ?

• Ya da olmaz vazgeçtim yalan bilgi verip günaha girmek istemiyorum bilen birine sor.

• Evet benimde kafamı kurcalıyor,10 dişim kaplama ama sağlığım gereği oldu,din adamları falan kaplama yaptırmıyormu acaba?Mantık gereği evet su değmesi gerekir vicudun her bir köşesine fakat dişede değmesi gerekir

Yükleniyor...