Sevdiğiniz müzik tarzı ya da tarzları hangileri?

evet en sevdiğiniz müzik tarzı veya tarzları hangileri? tek bi tarza mı takılıp kalırsınız yoksa bir srü sevdiğiniz tarz mı var? yoksa ne beğenirsem onu dinlerimcilerdenmisiniz? Neden?

Ben mesela Trance, techno, rock, metal, country, Rock n Roll (en sevdiğim), dubstep dinlerim. rep müzik pek hoşuma gitmiyor. pop müzikte de çok güzel yabancı şarkılar var ama Türk pop müziğini kalitesiz buluyorum.

0|0
16|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• pop musik seviyorum en çok rock metal çok gürültülü geliyor bana.

0|0
    0|0
  • duygusal pop

yabancı slow

sözsüz müzikler

şiir dinletileri

yöresel türkü

türk sanat müziği:))

0|0
    0|0
  • Rock, metal,alternatif ve dediğin gibi yabancı pop dinlerim eğer dans edeceksem..

Türk pop müziği gerçekten rezalet gram yaratıcılık yok saçma sapan insanlar var vs vs.

0|1
    0|0
  • türk sanat musikisi efendim :)) slow pop arebesk yerine göre her tür müzik dinlerim yani rack bi rapi sevemeidm :)

0|0
    0|0
  • Türk Pop/Slow, House, R'n'B dinlerim..

0|0
    0|0
  • pop, jazz,slow, rnb , latin , yabancı pop

Tsm

Yunan parçaları vazgecilmezim :))

0|0
    0|0
  • trip-hop(hip hop ya da rnb degil bilen bilir)

ve klasik rock seviyorum.

0|0
    0|0
  • alternative,alternative rock,blues,chillout,classic rock,trip-hop,psychedelic rock,progressive rock,jazz,lounge,electronic...

0|0
    0|0
    • pschedelic iyidir. Deep purple falan. bi de psychedelic trance dinle. 2 si muhteşem oluyor aynı listede...

• psychedelic trance..önerin icin tesekkürler..

• klezmer en sevdiğim. ama biraz dinlerim müzik, bu yüzden de bu alandaki şarkıların çoğunu bilmiyorum.

bunun dışında da dinlediklerim var tabi ki. tarza çok takılmıyorum ama klezmer bir başka geldi bana.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Pop,slow,yabancı müzik,klasik müzik ...

0|0
    0|0
  • rock-metallica .bazi ask sarkilari falan isde bazi popda

0|0
    0|0
  • techno-trance

0|0
    0|0
  • Her tarz dinlerim yeterki bana hitap etsin ama yabancı fazla dinliyorum:)

0|0
    0|0
  • Buraya uymayacak ama :)))

Arabesk (ferdiciyiz))

0|0
    0|0
    • Sevgilin filan var mı :D Ferdinin hastasıyım bende :D

Varlığının tiryakisi,yokluğunun delisiyim :P

• bi müslümcü sevdigim vardı oda yalan oldu :(( ben ferdi babaya ölürümm

Erkekler Ne Diyor 12

• Öyle dünyanın öteki ucuna gitmeye gerek yok.Tsm,thm neyimize yetmiyor anlamıyorum.Eskiden yaşlılar filan ilgilenirdi.Ama şimdi gayet güzel gruplar elektrogitaribas gitarla söylüyorlar çok hoş oluyor bence.

Tsm,thm,balkan müzikleri,ispanyol latin müzikleri(flamenko,tango v.b),arap-iran ezgileri ve alaturka ezgilerie sahip bilimum enstrümantal müzikler.Vee başta ferdi baba olmak üzere,orhan ve müslüm babalar,ümit besen...Bu adamlar müziğin kralını yapıyorlar hiç kimse kusara bakmasın...Daldan dala atladım ama müzikte önemli olan kalitedir.Kulağınız varsa ne dinleyeceğinizi iyi bilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Rockta sadce Linkin Park,Nickelback,Foo Fighters bide Theory of a Deadman var onu dinliyorum aşırıya kaçmadan pop sevmiyom boğuyo beni pop :D

Rap-Hip Hop a yoğunlaşmış durumdayım şuanda ama genelde Yabancı Eminem,Snoop Dogg,Jay Z gibi

yerli den Sago ve Ceza nadiren

Ama şu Polemick,Dj Ateş flan onları hiç dinlemem

0|0
    0|0
  • Türk rock

0|0
    0|0
  • Hip Hop&Reggae

0|0
    0|0
  • Sevdiklerim bana metalikacı diyor

0|0
    0|0
  • Etnik müzik, Smooth Caz, Rock N Roll, Heavy Metal(Yanlızca Saxon, Iron Maiden, Judas Priest)

0|0
    0|0
  • Müzik kültürüm geniştir.Klasikten arabeske, rocktan jazz'a çoğu kaliteli şarkıyı dinlerim.

0|0
    0|0
  • Trance,Electronic,Pop aklıma gelen bunlar.

0|0
    0|0
  • Ben yok yok

her tarzı dinlerim ama rock ve metal müziği severim

sanat muziği yeri ise ayrı

0|0
    0|0
  • Psy trance/psy progressive, uplifting trance,progressive trance

0|0
    0|0
  • Rock-metal

0|0