Eminem'in şarkılarını dinler misiniz? Eminem sizce iyi bir rapçı mı?

Eminemin yaptığı müzikleri beğenerek dinliyor musunuz?

Ben gayet beğeniyorum dinliyorum çıkardığı albümleri takip ederek dinliyorum

Rap aleminde saygı duyulan bir isim eminem ,8 Mile adlı filmide eleştirmenlerden iyi not almıştı

Bazı şarkılarında annesine olan nefretini kusuyor,şarkılarında çocukluk döneminin sıkıntıılı geçtiğini anlayabilirsiniz

Bence Eminem şuanda Tupac tan sonra ki en önemli isimlerden biri Rap Müzik te EN meşhur şarkılarından bazıları

link

link

link

link

link

Güncellemeler:
ya şu adamın bi kere güldüğünü görmedim,hafilf bi tebessüm bile yok,adamın değişik bi bakışı var

Kızlar begeniyormusunuz eminem beğeniyormusunuz?

:D
yani bakışını beğeniyormusunuz?

:D

0|0
16|8

En İyi Kız Görüşü

• Eminem fena değil farklı bir tip ama adamın her klibi erotik :) Şu aklıma geldikçe gülüyorum "Süperman" şarkı kaliteli ama klip eywaahh eywah !

0|0
    0|0
    • ohoo oda bişeymi :D

sen 8 mile i izle ;D :D :D:D :D :D

• :d tamam kardesım halalal youtobe dıye bısıy var dimi :P ses olsun yeter bana haha içeriğe takılmam hah :D bakıcam ama merak ettırdın yahu :D

• Cidden emineme fena değil diyemeszin adam o kadar iyi rapçi ki bu dediğin ona yakışmaz

Kızlar Ne Diyor 15

• ben çok beğeniyorum hatta en son bruno marsla lighters diye bir şarkısı war yani bana göre dünyadaki en iyi rap müzik yapan eminemdir ..

0|0
    0|0
  • Biraz ama bu şarkısı çok güzel

link

1|0
    0|1
  • Rap sevmeyen insalara bile kendini dinlettirir özel biri.

0|0
    0|0
  • eminem iyi bir rapci fakat yeni ciktigi zaman sarkilarini daha cok begeniyordum.. "The Real Slim Shady", "The Way I am", "Cleanin' out my closet" veya "Stan" gibi sarkilarini cok severek dinlerdim..

0|0
    0|0
  • eminem'i ilk duyduğumda türk ve kız bi rapçi sanıyodum :D eskiden dinlerdim rap 3-4 sene öncesine kadar ve evet kaliteli bi rapçi ben seviyorum.ayrıca şunuda söyleme ihtiyacı hissediyorumki; eminem için annesiyle ilişkiye girdi bilmem ne gibi yalan haberler çıktı kesinlikle yanlış olduğuna eminim.İlluminati denen bi örgüte üyeydi ve o örgütün kötü olduğunu anlayınca ayrıldı o ordan ayrıldığı için ona kumpazlar düzenlendi.tabi medyanında işine geldi sansasyonel yarattı bu durum vs.

0|0
    0|0
    • aynen bende türk sanıyodum sonra bi arkadsaşım demişti bana çok şaşırdım amerikalı olduğunu öğrenince :D

o dedikoduları bende duydum ama arkadaşlar öyle bi annlatılarki gerçek olduğunu bile düşündüm bi ara

• yok kesinilikle öyle bişey yapmaz eminem.hatta onun bununla ilgili bi şarkısıda vardı intten araştır dinle şarkının adını unuttum türkçesini oku orda diyor zaten :)

• ben beğeniyorum :))

0|0
    0|0
  • Rap müziği sevmem, dinlemem ama bu adam bana göre en iyisi.

klipleri çok iyi özellikle

0|0
    0|0
  • Çoçukken "bayılırdım", o da ortama uymak icindi.

Rap müzik iğrençtır, fakat Eminem az farklıdır.

0|0
    0|0
  • rap müzik pek sevmem fakat eminem beni biraz olsun etkiledi bu konuda not afraid şarkısını beğenmiştim.

0|0
    0|0
  • Beautiful şarkısının, 'Marshall you so funny man...' kısmına kadar dinlerim arada sırada.

Pek sevmem. Ama ablam sağolsun çoğu şarkısını bilirim.

0|0
    0|0
  • Bayılıyoruuum

0|0
    0|0
  • Eminem'i severim. Şarkılarınıda dinlerim, beğenirim.

1|0
    0|0
  • senin listeye ek olarak Stan ve Sing For The Moment parçaları da güzel.

0|0
    0|0
  • Severim gayet kaliteli bir rapçidir. Hatta tek rapçi diyebilirim tabi 50 centi es geçmezsek.

0|0
    0|0
  • türkce olsun mümkünse

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 8

• Özel bir sempatim yok ama bazı şarkıları hoşuma gidiyor her ne kadar rep dinlemesem de. Mesela Cleanin' Out My Closet, 8 Mile, Real Slim Shady güzel.

0|0
    0|0
  • dinlemeden uyuyamam

0|0
    0|0
  • Eminemin bazı parçalarını begenıyorum. Lose yourself'i ne kadar dinlesem de bir kez daha dinlemek geliyor içimden...

link

0|0
    0|0
  • Rap sevmiyorum normalde ama bu adama karşı bi sempatim var. Soruna 5* benden. Son link hariç linklerin hepsi güzel :)

0|0
    0|0
  • Aptallar yavşaklar emineme burdan kötü diyen herkezi anal yolundan sşkeyim

0|0
    0|0
  • Evet Bazı şarkılarını beğeniyorum

0|0
    0|0
  • Severim kendisini güzel parçaları var ama bayadir haber duymadım hakkında

0|0
    0|0
  • eminem nedir yahu menemen gibi