En sevdiğiniz Film serisi?

Kesinlikle Star Wars diyorum. bayılıyorum bu seriye.

En sevdiğiniz Film serisi?

0|0
5|29

En İyi Erkek Görüşü

• Açık ara STAR WARS.
    Birinci seri yapıldığında hayran olmuştuk. Arkadaşlar bir araya gelir Star Wars oyuncaklarımızla oynardık. O yıllarda bilim kurgu hayranı bir çocuk olarak sevdim. Sonra serinin altındaki felsefi, anlatılan öyküyü fark etmeye başladım. O zaman hayranlık noktasına geçtim.
    Bugün 38 yaşındayım. Hayalimdeki araç Millenium Falcon. Doğum günümde ne istediğimi soranlara hep aynı yanıtı veriyorum : IŞIN KILICI.
    Bilgeliği Usta Yoda'dan. Doğruluğu Usta Obi Wan Kenobi'den öğrendik. R2D2 bize en küçüğümüzün bile tarihi değiştirebileceğini gösterdi.
    Cep telefonumda Star Wars'un müziği çalıyor. Yeni serinin müziği ;

https://www.youtube.com/watch?v=EeKuOBKSmt8

01:12'den sonraki giriş tüylerimi ürpertiyor. Harika bir hale gelmiş müzik.

.

Diğer güzel seriler ise ;

LOTR
    The Godfather
    Hababam Sınıfı
    Star Trek
    Back to the Future
    Ice Age
    Batman
    The Bourne Identity
    Dirty Harry
    The Terminator
    Police Academy
    Kungfu Panda

1|0
    0|0
    • ben tabi yaşımdan dolayı daha bir kaç sene önce izledim ama ilk filmden itibaren hayran kaldım son filmi izlerken heyecandan yerimde duramadım

• Yaşınızı dert etmemelisiniz. Çok sevdiğim bir film olan 12 Angry Men 1957 yapımıdır. Dinlemekten büyük keyif aldığım Frank Sinatra 1998'de vefat etmiştir.
      Bir şeyin kıymeti sizin onu ilk keşfetmenizle alakalı değil. Ondan ne aldığınız ve nasıl etkilendiğinizle alakalı. Ne mutlu ki Star Wars sizi de kendisine çekmiş. Bu harika serinin filmden çok daha fazlası olduğuna inanıyorum. İçinde barındıkları benim için paha biçilemez.

7. Filme girene kadar benim için bir cennetti. Sonunda seriye yeni bir film daha katılmıştı. Gerçi 2 seri çizgi filmi de takip etmiştim ama bana kalırsa 6. filmden sonraya geçilmemeliydi. Hikaye orada son bulmalıydı. Yine de Star Wars hayranı olarak sanki uzun yıllardır görmediğim akrabalarıma kavuşacak gibi sevinçliydim. Ne yazık ki film bitip de sinemadan çıkarken söyleniyordum. Ben beğenmedim. Hatta bunun için de bir Bence yazdım ;

www.kizlarsoruyor.com/.../a48293-star-wars-the-force-awakens-film-yorumu

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• Back to the Future diyorum. Çünkü yaşım itibariyle filimden sonra bile 2015 yılı bizim için bir beklenti oluşturmuştu. Acaba o günleri görebilecek miyim diye. Seriyi izledikten sonra geçen yıllarla filmi yaşıyordun sanki. Filmdeki geleceğe yönelik her şey gerçekleşmemiş olsa da efsanedir.

1|0
    0|0
  • millet thegodfather tatmamis tum dunya onu en iyi gosterir bizimkiler sjxjsjzjjsjs

1|0
    0|0
  • blade
    ölümcül deney
    karanlıklar ülkesi

1|0
    0|0
  • Hızlı ve Öfkeli

Marvel Dizi ve Film evreni hepsi birbirinin devamıdır. Tüm seriyi izleyenler bilir

1|0
    0|0
    • Marvelin ayrı bir dünyası var resmen ;)

• onda da iyi olanlar var karşılaştırmazsak

• Herkes zengin her zenginin başından bir takım olaylar geçiyor. ve geri döndüklerin kendi eyaletlerindeki pislikleri temizliyorlar bu mu yaartıcılık

• Resident evil

1|0
    0|0
  • Baba
    Geleceğe Dönüş
    Kill Bill
    Indiana Jones
    Terminator
    Dolar Üçlemesi
    Mad Max

1|0
    0|0
  • Alacakaranlık

1|0
    0|0
  • batta gazi serisi

1|0
    0|0
  • TESTERE
    Muhtesem bir kurgu butun bolumler birbiriyle muhtesem baglanmis senaryolar çok gercekci
    Herseyiyle harika

1|0
    0|0
  • Örümcek adam serisi 😀🤘🕷

1|0
    0|0
  • Alien
    Terminator
    Predator
    Resident evil
    Blade
    Polis akademisi

1|0
    0|0
  • Dabbe

1|0
    0|0
  • fast and furious ;)

1|0
    0|0
  • Korku kapani ve aynalar

1|0
    0|0
  • z- hepsi :D

1|0
    0|0
  • bende o kadar fılm ızleyen fılm kulturu olan bır ınsanım ama su star wars un bır bolumunu daha ızlemedım

0|2
    0|0
  • Kill bil
    Lost room

1|0
    0|0
  • Anakine benzetirler benide Asdf

1|0
    0|0
  • Korkunç bir film... Amerikan pastası...

1|0
    0|0
  • Lord of the rings

The godfather

REC.

1|0
    0|0
  • Toy Story...:)

1|0
    0|0
  • the godfather.

1|0
    0|0
  • Star Wars gibisi gelmez dünyaya

1|0
    0|0
  • star wars güzel bir seri ama daha güzellerid e var mesela harry potter görevimiz tehlike hızlı ve öfkeli yüzükler efendisi baba serisi zor ölüm serisi geçmişi olmayan adam serisi batman james bond serisi efsane serilerdir star wars seriyi ortadan sonra başa alması saçma sapan şey bence

0|0
    0|0
    • çok daha heyecanlı oluyo ve üçlü üçlü çekilmesi her filmi bir puzzle parçası gibi oluyo. ayrıca felsefesi olması benim için ayrı güzel

• ya benim kücüklüğümün filmi cok severim ama sorna bir bakmışım filmi yarıdan çekmiş seri dediğin 1234567 diye gider ama amcam gitmiş 456 dan başlamış yarıdan başlaması çakma bilmem hatırlarmısın dark valderin ben snein babanım deme sahnesini o sinema tarihinde en şok edici sahneymş kimsenin haberi yok muş ama seri normal gitseydi belli ederdi seri ortadan bşalyınca ki, mse kimin nerdne geldiğini bilmiyor oda ayrı bir heyecan

• Behzat Ç keke gjkfjkgf

1|0
    0|0
  • Açlık oyunları ve labirent serisi 😉

1|0
    0|0
  • star wars, the lord of the rings, alien

1|0
    0|0
  • Testere

0|0
    0|0