Yabancı dizi önerileriniz nelerdir hangisini tavsiye ediyorsunuz?

Merhabalar,
Spartacus, Game of throness ve vikings'den sonra benzeri diziler arıyorum hangilerini tavsiye ediyorsunuz.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• sons of anarchy
    hell on wheels
    fringe
    the x files

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• oz, banshee, californication, x files, alias, jericho, skins (ingiliz yapımı olan), misfits, sense8, mr. robot, mozart in the jungle, family guy, mad men, the 100, dexter, v 2009 uzaylı dızısı, dr who, nip tuck, scrubs, The Flight of the Conchords (müzikal dizi), it crowd, my name is earl, true blood, How To Make It In America, the 4400, joey, Six Feet Under, friends, nikita (eski ve yeni yapımı var), seinfeld, married with children, Lilyhammer, fargo, supernatural, marco polo, Silicon valley, , legends, into the badlands, Gangland Undercover, graceland, power, quantico, the man seeking woman, happyish. sevdıgım dızılerden bazıları...

0|1
    0|0
    • hepsini izledim deme bana

• bunlar sadece ızleyıp begendıgım dızıler, onun dısında ızleyıp de begenmedıgım, baslayıp da braktıgım bır suru dızı var :) humans ı da ızledım gecen o da guzel tavsıye ederım...

• henuz baslayıp da, daha bırkac bolum olan guzel dızıler de var :) second chance, the magicians

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• Sense8 ve how to get away with murder'ı öneririm.

0|1
    0|0
Yükleniyor...