Grinin elli tonu romanını okudunuz mu?

Merhaba arkadaşlar :) Grinin elli tonu romanını okudunuzmu ve kitap hakkındaki fikirleriniz neler ?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Okudum ancak cinsel olaylara fazla yer verilmiş gibime geliyor. 3 sayfada bir sevişme .Genel olarak beğendim . Ve aynı tabirler çok fazla kullanılmış. Örneğin" dizlerim jöle kıvamına geldi"gibi.

1|0
    0|0
    • Bilmiyorum ama kitab beni çok etkiledi ve okuyan herkezide etkiliyor evet cinsel içerik çok fazla ama kitabın en önemli noktasıda o yerler.

• Çok okumayı istediğim bir kitap ama vaktim olmuyor .s

1|0
    0|0
    • Ben okudum tavsiye ediyorum çok güzel bir kitap :) 2. kitabınıda okudum şimdi 3. kitabını alıp okumaya başlıcam zaman bulursam :)

• Vakit bulduğum an okuyacağım :)

• Evet serinin diğer iki kitabını da okudum. Kesinlikle tavsiye ederim

1|0
    0|0
    • 3. kitabı okumaya başlıcam bende :)

• hollywood gişe yapması için çok sansürler kitaptaki detayları es geçer ve sıradan bi erotik film çıkar ortaya

• Umarım öyle birşey olmaz.

Kızlar Ne Diyor 3

• okumadım ama çok merak ettiğim araştırıpta kararsız kaldığım bi kitap hala merak içersindeyim ama kararsızım sanırım cinsel içerik aşırı fazlaymış mide bulandırıcı cinsten dediler her sorduğumda bunu söyledi senin fikrin ne bu konuda?

0|0
    0|0
    • Evet kitapta cinsel içerik çok fazla ama mide bulandırıcı değil kitabı okudğunda anlarsın zaten ama ben tavsiye ediyorum :)

• okudum. fantastik kurgu sevenlerin mutlaka okuması gerek. tavsiye ederim de sürükleyici-akıcı olduğu kadar çok erotikdir de he.

1|0
    0|0
  • okumadım okumayı düşünmüyorum d&r da en cok satılanlar arasındaydı

1|0
    0|2
Yükleniyor...