Kitap okumaya nasıl zaman ayırıyorsunuz?

Kitap okuma alışkanlığım ne yazık ki yok.Ama kitap okuma isteğim cidden var .Ben ne yapabilirim ?Zman konusunda sıkıntılarım var sizler ne zamanlar kitap okuyorsunz

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Buraya ayirdigin zamanin yarisini ona ayir.

Bir fincan kahve sicak bir ortam ve kitap kokusu.

Ne guzel keyif.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Genel olarak ,yanımda kitap bulundururum,okumak istediğim zaman kitabı çıkartır okumaya başlarım.Otobüste okula giderken ve gelirken,okumak iyi geliyor ve bir bakmışım kitap okurken,okula geldiğimin farkına varıyorum.Yorgun olduğum zaman gözlerimi yumuyorum.

Eğer okuldaysam,öğle aralarında bazen zaman bulurum ya da boş dersim varsa.

Evde olduğum zaman genelde uyumadan önce okurum ve bunların dışında ,keyfim istemişse,kitap okumak başka birşey yapmak istemiyorsam ne yapar eder ,alırım o kitabı elime okumaya başlarım.

0|0
    0|0
  • otobüs ve metroda öyle güzel okunuyorki anlatamam...

0|0
    0|0
  • Zaman ayıramıyorum diyenlere sadece gülüyorum.

0|0
    0|0
    • seni güldürdüm ya ne güzel sevindim .zaman ayıramıyorumdan kastım 10 dk bişey ıstemıyorm ben oturdum m saatlerce okumk ıstıyorm

• Kitap okumalıyım okumalıyım diye sürekli kendine telkinde bulunursan ister istemez vakit ayırıyorsun.

0|0
    0|0
    • şu an o telkin cümlelerini kullanıyorm =)

• Bu telkinler bi süre sonra etkisini gösterir ve kitap okumadığın için kendini rahatsız hissedersin.)

• ayıramıyorum ki

0|0
    0|0
  • ben genellkle trende otobüste falan okurdum ve gerçekten faydasınıda gördüm

1|0
    0|0
  • televizyon-bilgisayardan kıstığım vakit okuyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Merak ettiğin bir kitabı al okumaya başla bir bakmışsın her boş anında kitap okuyorsun.Daha doğrusu 5 dk molaları bile okuyarak geçiriyorsun.

1|0
    0|0
  • Sabah ottobüse bindiğimde ve metroya bindiğimde tüm yolculuk boyunca kitap okuyorum ...

1|0
    0|0
  • yatmadan önce okuyabilirsin. çalışmaktan sıkıldığın zaman 10 dakika çıkarıp okuyabilirsin. Bence kitap okumak isteyen için zaman her türlü bulunur.

1|0
    0|0
  • televizyon izlemek yerine kitap okuyorum uyumadan önce okuyorum hatta bazen dışarı çıkarken çantama atıyorum boş vaktim olursa okurum diye ya bir tanıdığımızın tuvalet kitabı vardı o derece yani :) isteyince okunuyo

0|0
    0|0
  • değersiz bir şeye vakit harcayacak zaman bunun yerine kitap okurdum diyorum ve oturup okuyorum. dışarıda yanında her an bir kitap bulundurursan bekleyerek geçirdiğin her vakti değerlendirebilirsin

1|0
    0|0
  • günde 1 saat ayırıyorum boş vaktim oldumu sbahtan akşama kadar okurum

0|0
    0|0
  • uyumadan hemen önce. hem daha cabuk uykun gelir, hem de birkac sayfa bir sey okumus olursun.

1|0
    0|0
Yükleniyor...