Outlook nedir bilen var mi arkadaslar ?

Benim hotmail e postam outlook olarak degisti ben birsey yapmadigim halde, en beteri bana yollanan resimleri ve videolari yukleyemiyorum çok can sIkIci yardimci olabilecek arkadaslar var mi lutfen ALLAH rizasi için..

Güncellemeler:
Arkadaslar bi kisiden bi daha mail almamak için bu yeni outlook'la nasil engelleyebilirim ?
Arkadaslar outlook mobil olarak ekrana geliyor, ben net modunu istiyorum nasil çikartabilurim bu mobil modunu lutfen yardimci olun

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• hotmail artık outlook.com dan acılıyor

Bilgin yok sanırım

ayrıca msn messenger de skype ye gececek.

Sorun yok merak etme. outlook.com ve hotmail.com microsoftun zaten. sadece değiştiriliyor

1|0
    0|0
    • Sorun var bu yuzden merak ediyorum kardesim, resimler ve videolar yukleniyor aciliyordu hotmail'le bunla olmuyor

• Eeee nasil açicam o zaman fotolari

• masa üstüne indir öyle dene

Erkekler Ne Diyor 10

• en sevmedıgım maıl proseduru outlook diğer maıl adreslerının aksıne pc tabanlı saklama kapasıtesı ustune kurulmsu bı maıl gelen tum maıllerın senın pc de kı hard diskinde tutulur yıne aynı sekılde pc den gonderılır olurda verılerın sılınırse butun maıllerın kısı lısten gıder outlook odsyaları sılınınce maıl admaz

sureklı maıl gonderırken hata verır kısaca cok sorunluk microsoft urunu

0|0
    0|0
  • outlook e-mail alma programıdır yani programı açarsın ve maillerini okursun internet explorer açmana gerek yok ama outlook sorunlu olduğu için mozilla thunderbird programını indir.daha kolay

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Outlook microsof ofis programlarından biri masaüstü mail programıdır şirketlerde çok kullanılır kişisel bilgisayarda çalışır web tabanlı değildir yalnız web otomatik bağlanır kendini günceller maillerini vs otomatik günceller.

0|0
    0|1
  • BenBilmemALLAHBilir :)))))

1|0
    0|1
  • Outlook bir program. Microsoft işletim sistemi ile birlikte kurulu olur. Bu programla eposta alır eposta gönderirsin. Çevrimiçi kullanabildiğin için internet yokken, var olan bilgileri epostaları kontrol edebilirsin. Umarım yararlı olmuştur.

0|0
    0|0
  • merhabalar eklersen yardımcı olabilirim buradan çok zor yada şöyle anlatıyım yapamazsan tekrar sor windows live mail var indir oraya hesabını tanımla bi nevi massenger ın mail programı gibi düşün ;) çok iyi ben kullanıyorum :)

0|0
    0|1
    • zaten oradan giriyorum ama outlook aciliyor otomatik

• hmm :( sorunu görmem lazım buradan kolay olmuyor foto çekip upload edersen yardımcı olabilirim yada google yaz yada başlat > denetim masası> program ekle kaldır buraya gir outlook kaldır pc yeniden başlat tekrar dene ;)

• Selamun aleykum BenBilmemALLAHBilir ablacım, outlook nedir yahu?

0|0
    0|0
  • yeni hotmail işte

0|0
    0|0
  • Biz bilmeyiz allah bilir

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• herkesin hotmail hesabı outlook a cevrildi bi tek senin degil yani. hotmail.com dan girersen yine aynı sekilde maillerine ulasirsin ama ayarlar kısmına tıklarsan outlook sayfasına baglanırsın

0|0
    0|0
  • Microsoftun aldığı karar msn ve Hotmaili kapatmak ve satın aldığı Skype ve outlook sitesini kullanmaya zorlamak işin aslı bu

0|0
    0|0
  • tarayıcıya tıklamadan direk mail kutusunu açarak çalıştırdığım, şirket içi yazışmalar için kullandığım mail türüydü bir zamanlar

0|0
    0|0
    • maili açmadan üstüne gelip sağa tıklıyorsun. gönderen için yazıyor oraya tıklatıp tümü sil ve gelenleri engelle gibi bişey var ordan yapabilirsin

• onu bilmiyorum maalesef madem sana delil lazım işte daha fazla mail gönderse daha fazla delilin olur

• yok dolandirici cikti adam muhattap olsun istemiyorum daha, adam resmen sahtekar guya saattigim seyin parasini alabilmem icin iki misli para vermem lazimmis ondan sonr ao parayi geri verirlermis :

• Genellikle şirketlerde kullanılan mail servisi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...