Ey ehali bakıverin bir bana!!

internet sağlayıcımı değiştirmek istiyorum ama telefon hattını iptal etmeyi düşünüyorum. Kullanmadığım halde boşuna para ödüyorum. önerebileceğiniz internet sağlayıcısı var mı? Aradığım özellikler ; kotasız , minimum 8Mb/sn , uygun fiyatlı ve sürekli düşme yaşamayacağım bir sağlayıcı olsun . şimdeden tesekkur ederim

Good luck :)

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• SuperOnline fiber internet varsa oralarda olabilir. Ama pek çok yerde hizmet vermiyor.

Uydunet de iyidir ama bazı bölgelerde sıkıntı olabiliyor.

Ben 10Mbit uydunet kullanıyorum. Aylık 100 TL. Bir de kablo TV ücreti var. Oda 5-6 lira birşey. ADSL den daha uyguna geliyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• link şaşma derim ttnet' ten yalın internetnet alıyorsun teli kapatsanda tel parasını yine sokuyorlar faturaya o sebeple kazıklanmanı istemem :)))

0|0
    0|0
  • uydunet varsa ona gec. hem ucuz

yoksa superonline fiber

0|0
    0|0
  • telefon hattını almadan da internet bağlatabilirsin. ttnet bence en iyisi taahütlü alırssan daha uyguna gelir. küsüm sana ben :)

0|0
    0|0
  • geçen hafta telefon hattımı iptal ettirmek istedim fakat uyarı; ince bir ayrıntı var küçükcük harflerle yazdıkları; telefon hattı kullanmayacaksanız internet erişim bedeli adı altında sabit telefon ücreti kadar ücret alıyorlar yani toplamda birşey değişmiyor!

0|0
    0|0
  • TTNET haricinde hangisiyle olursa olsun öncelikle sabit hat istiyorlar. TTNET de yalın internet var fiyatı incelediğimde telefonu da yansıtmışlar gibi

0|0
    0|0
  • Benim bildiğim en iyi provider üst kattaki komşum, :))

HAt ücreti yok, vergi yok, sabit ücret yok, aylık 15 tl var...

0|0
    0|0
  • Süperonline fiber internet kullanıyorum, genelde güzel ve telefon hattı gerekmiyor fakat bulunduğun yerde altyapıları olması gerekiyor. Nerede oturuyorsun ?

0|0
    0|0
  • Superonline fiber kullanıyorum ve fazlasıyla memnunum. şöyle ki 4 kişi aynı anda internetten dizi izleyebiliyoruz.

0|0
    0|0
  • Ben şuan avea jet 5 gb kotalı net kullanıyorum.Yetiyor fazlasıyla.Video falan izlemedikten sonra yeterde artar.Bence sende öyle yap.

0|0
    0|0
  • uydu net fiyatına göre en iyi olan bence

0|0
    0|0
  • Önerme değil de limitsiz benim ki 54.0 Mbps yazıyor ttnet kullanıyorum. Aylık 63 lira veriyorum.

0|0
    0|0
  • ttnetten bak

0|0
    0|0
  • Alice iyidir ...

0|0
    0|0
  • ttnet bi hafta önce aldım b*k gibi

0|0
    0|0
  • hepsi yalan bi şekilde takıyolar hertürlü sana. 8 mb yazar kullandığın 1mb dir kotasız istersin adil kullanımdan çakarlar bu sefer. gerçi adil kullanım bildiğim kadarı ile yeni abonelere yapılıyor ilk abonelerde söz konusu değil diye biliyorumda. hepsi para tuzağı. boşver imternete girip napıcan :D

0|0
    0|0
  • 63tl yalın netlimitsiz ttnet kullanıyorum 8mb güya

hep yalan 1mb bile değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...