Ahmet Kaya sız yetişen bir nesil geliyor... Tehlikenin farkında mısınız?

Ahmet Kaya sız yetişen bir nesil geliyor... Tehlikenin farkında mısınız?

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Dinliyoz işte onla yetişmek ne demek ya?

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• ahmet kayayı görmeyen nesil şanslı bence. Nihayetinde pkkya destek veren, konserlerinde apoyu özledik diye bağıran, fransaya kaçtığında '' arabamı şerefsizlerin ülkesinde bıraktım'' diyerek Türk halkına hakaret eden kendini bilmez bölücünün tekiydi

1|2
    0|0
    • Bu tartışılır. Bir kesim böyle derken, " Tek bir şey isterim o da ben gittikten sonra ardımdan bu ülkeyi sevmedi " demesinler diyen bir adam olduğu içn hele ki

• Sadece Kürtçe şarkı söyleyeceğim dediğinde linç edilen yalan haberlerle hedef gösterilen bir insan. şerefsiz sözü belli insanlara söylenmiştir. Ahmet kaya Atatürk çok sevdiğim saygı duyduğum bir insandır milli mücadele ruhuna hayranım demiştir. Ve bu ülkeyi bölmeye karşı olduğunu birçok kez belirtmiştir. Ahmet kaya üzerinde oynanan oyun aslında kürt lerle Türkleri birbirine düşürmek bu yarayı kaşımak amacını taşımıştı.

• Farkındayım

0|1
    1|1
  • Muzeyyen senarsiz da yetisen toplum buyuyup yuvalar kurdular. Birsey olmaz cok s'apmayin

0|0
    0|0
  • pkkya destek veren bir adamı görmedikleri için bence şansılar böyle yavaş yavaş ölseler ilerde güzel bir memleket kalıcak çocuklara. bu ülkede yaşayan vatanımı seviyorum diyen insanların pkkya destek veren insanların hayranı olmasına şaşırıyorum..

0|0
    0|0
  • Ahmet baba. Kürt değilim egeliyim.

0|1
    1|2
    • Ha egeli ha pkkalı kürt ne fark eder? İkinizde devrimcisiniz sonuçta pkkanın arkasında sonuna kadar duran devrimcilere sahiptir ege. İzmirde polise çok fazla saldırılar oldu.

• @SavcıBey Üniversite mezunlarının %50 sinin kör cahil olarak mezun olduğu bu ülkede senin okuduğun bölüm ve inanmadığım bilgilerin cidden hiç umrumda değil. Kaldı ki senin okuduklarını ve kürtlerin sahip olduğu hakları ve kazançları bende biliyorum. Belki okumayı bırakıp anlamaya başladığında konuşuruz ama inan şu an bundan çok uzaksın, en azından bunu bil belki bir yol gösterir

• Ben cahil değilimde, ama senin cahil olduğundan eminim. Hadi cizreye bekleriz.

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...