Roman önerir misiniz?

En çok etkilendiğiniz romanları önerir misiniz? Kısaca konudan bahsederseniz de sevinirim :)

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Masumiyet müzesi eğer aşk hoşuna giden bir konuysa

1|0
    0|0
    • Evet severim ama mutsuz sonları sevmiyorum sonunda sıkıntı var mı?

• sonundan bahsetmem ama bence pişman olmazsın ve müze gerçekten var gidebilirsin ayrıca beni çok etkilemişti bir kaç gün kendime gelemedim

• Mutlaka okuycam :)

En İyi Kız Görüşü

• Suç ve ceza
    Şekiller
    Bir annenin feryadı
    İdamlık genç
    Selma ve gölgesi
    Böğürtlen kışı
    Afrikalı Leo
    Haram lokma
    Hristiyan gülü
    Kendini arayan adam
    Şark kızı
    Emre
    Çalıkuşu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• tabii hemen bir tane önereyim
    https://www.youtube.com/watch?v=rQdYSHhNZ4k

1|0
    1|0
    • Ülkenin okuma oranına ve gelişmişlik düzeyine bakılınca, romandan anlama seviyen gayet normal kardeşim...

• cümle kurmak düşünbildiğin, analiz edebildiğin anlamına gelmiyor. zaten bunu göstermişsin. Yahu espiri denilen bir olgu var. kendini üstün eğitimli ve zeki karşındakini de aptal mı sandın şimdi? valla senin gibilerle tartışmam ben. he yavrum he canım he..

• Abi sen yaşından utanmıyor musun :P

• Gerili m korku önereyim ben Dean Koontz. Yanlış Hafıza ; Bir psikolog hastalarını ilaçlar vasıtasıyla hipnotize ediyor. Ve onları kullanıyor. Romanın kahramanı bunu farkediyor. Ancak olayın sadece kendisiyle sınır olmadığını ve ne kadar büyük kitlelere yayıldığını okuyunca iliklerine kadar gerilimi hissedeceksin :D

1|0
    0|0
  • Ya ben ne okursam okuyayim alman yazar van goethenin genc wertherin acilarinin yerini tutumaz. Kisaca konudan bahsedecek olursam bu kitap mektup biciminde yazilmis roman ve romandaki karakter kendi kafasinda kurmus oldugu bir arkadasina etkilendigi kizi ve ona askini anlatiyor mhergun mektup yaziyor. Bu kitap almanyada bircok kisinin intihar etmesine de sebep olmus

1|0
    0|0
  • Hüzün Kalır Geriye

1|0
    0|0
  • Yer altından notlar dosto

1|0
    0|0
  • Thé reader
    Yazar Bernard schlink

1|0
    0|0
  • Ne tarz seversin

1|0
    0|0
  • Suç ve ceza , cinayet işleyen birimi anlatıyor ama başyapıttır

1|0
    0|0
  • Nihat Genç oku

1|0
    0|0
  • cin ali okulda

0|0
    0|0
  • Tarık Mengüç, ıyyy kendimden igrendim agzimi burnumu kirin :D

0|0
    0|0
  • Çanlar kimin için çalıyor..

0|0
    0|0
  • ayaş yunus :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Olasiliksiz. Gormedigim bir cok seyi gormemi sagladi. Olasilik teorisi, kuantum fizigi, daosizm ve s ve s. Her sey var. mutlaka oku derim
    Khalid Huseyninin "Bin muhtesem gunes" romanini da cok seviyorum. Etkileyici. Kadin olmanin zorluklari
    Roman cok ta, en sevdiklerimi yazmak istedim. Mutlaka oku dediklerim bunlar

1|0
    0|0
  • Ateşböceği yolu-büyük bir arkadaşlıktan bahsediyor, sonlara doğru hıçkıra hıçkıra ağlamıştım.
    Senden Önce ben-Aşk hikayesi en ağlatanından

1|0
    0|0
  • Budala - Dönüşüm - Diriliş - Frankenstein - Yüzbaşının Kızı - Genç Werther'in Acıları - Kardeşimin Hikayesi - Dorian Gray'in Portresi - Suç ve Ceza - Robinson Crusoe - İnsancıklar - Nietsche Agladiginda

1|0
    0|0
  • Harlan Coben'in romanları çok güzel :) hep pplisiye ve macera konuları. Genelde bir cinayet olur ve o cözülüe. Bende butun kitapları var :)

1|0
    0|0
  • Zülfü Livaneli - Mutluluk... ilmi de var hatta başrollerinde Özgü Namal ve Murat Han oynuyor.

1|0
    0|0
  • Piruze

1|0
    0|0
  • İncir kuşları: bir boşnak kızının dramatik ama etkileyici hikâyesi birazda savaşın etkileri var tabi.
    Daha bir suru var ama tur soylememişsin o yuzden sadece bu

1|0
    0|0
Yükleniyor...