Yer altından notlarmı, sefillermi?

arkadaşlar hangini okumamı tavsiye edersiniz sefillerin filmini falan izlemedim sizce hangisi daha akıcı

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Yer altından notları okumadım fakat sefiller muhteşem kesinlikle okumalısın

0|1
    0|0
    • Hangi yayınlarını okudunuz acaba orjinali 2000 sayfa falanmış ve yazım hataları varmış buda anlama zorluğu yaşatıryormuş siz nerden aldınız ciltmiydi tek kitapmıydı acaba

• Tamam bakın lutfen bir

• Antik dünya Klasikleri
      Yaklaşık 500 sayfa

En İyi Erkek Görüşü

• yer altındn notları okuma sefilleri oku

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kesinlikle sefiller. Yer altindan notlar aşırı sıkıcı.

0|1
    0|0
    • Tamam dikkate alıcam benimde içimde sefiller yatıyordu açıkcası peki tavsiye ediceğiniz başka bir kitap var mı kişisel gelişimde okuyorum ama akıcı kitaplar seviyorum aşırı edebi olunca beni yoruyor tavsiyelerinizde çevirileri iyi olan kitaplar olursa sevinirim teşekkürler

• Olduu ins ya 😊

• Hadi 😄

• Insanlar neden yer altindan notlari okuma demis anlamadim. Kisa kitap. Guzel bir yabancilasma kitabi. 3 5 defa okuyanlari olur onun baylar.

0|0
    0|0
  • Birisi tek nefeslik kısa, diğeri 2 ciltlik kocaaa kitap.
    Yeraltından notlar'ı oku önce. Çok etkileyici bir kitap. Dostoyevski'nin ruhunun derinliklerini gösteren, seni de kendi karanlık köşene indiren bir yapıt. Sonra da Sefilleri okursun. Birisinden birini tercih etmene gerek yok sonuçta.

0|0
    0|0
    • Yeraltından notları öyle bir anlattınki sanki sıkıntılı kasvetli nalet bişeymiş gibi 😄

• Düşünce değiştirme değil. Benim içimdeki bir yanı yüzüme çarptı kitap. Okurken sıkıcı gelmişti ama son cümleyi okuduğum an bişey ezildi içimde yani. Büyük beklentilerle okuma, kişisel gelişim kitabı değil sonuçta, ki kişisel gelişim kitaplarının da ne kadar etkili olduğu tartışılır. Çoğu kişiye göre, ki ben de bu zümreye dahilim, Dostoyevski'nin en iyi kitaplarındandır. Oku, bişey kaybetmezsin.

• Tamam alıcam teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 2

• Selfilermi diye okuyanlar derneği başkanıyım

1|1
    0|0
  • Akıllı pireler.

0|1
    0|0
Yükleniyor...