Geri eski haline döner mi??

Erkek arkadsimdan daha ayrilmadim ayrilmak istiyorum yapamiyorum sonuc onu degistiricem tek carem.. şimdi soyle anlatayim cok iyi giden bi iliskim vardi nedense son 1yila yakin cok degisim oldu yavas yavas hafif sogudu ilgisiz ve ben daha cok sevdim ilk bsta cok pesimden kostu ciktik 1yil snra o degisti yani anlicaginiz tersine dondu.. ne biliyim kufur ediyo sinirlenince soru soruyorum cok ustume gliyorsun diyo iliskimiz hakkinda konusuyorum hayr degsmedm diyo. Erkeklere soruyorum eger biraz umursamaz davrannsam ustune dusmessem ilgisiz dvransam sizce eskisi gbi bna duskun olurmu? Zaten arkadsmda diyo cok ustune dusuyon yuz buluyo tepene cikiyo diyo kndime soz geciremiyorum ki o bir mesaj atsa cevap glmese bn 5 mesaj atiyorum haberm yk fcesi varms kzlarla konusmus yegnim diyo numarasini vrmis neden diye sordm hc zaten haddini bldirdm atmiyo napiyon die 2 mesaj attim dedi snra hic dedi tm dedim. Eski kiz arkiyla knusmus kanka falan bn o faceyi az kullandim snra arkadsa verdim dedi. Zaten eski kiz arkida kucukken ckmislar bisey demedm o zama ayrilsamiydim yada simdi bi kavga cikartip sylesemmi git eski kiz arkadsina diye tm der gider biliyorum oda sende git defol der serbet birakiyim mi ole deyip? Doner mi geri deger verirmi? Tm kzla konusmus olablrm ama seni aldatmadm yemin ederm dedi uff.s.s

Güncellemeler:
Yaa yanliss uyee oldum telden griyorum kizm ben.. :)

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• sık boğaz etmenın ne anlamı var yaa gitme sende bukadar üstüne arama mesjda atma merak etsin seni umursama sen böle yaptıkca onun egosunu tatmın edıyosun yanlış yapıyosun ilişkiniz yıpranmış dıyebılırım saygıda kalmamış o nasıl küfür ederki sana bu hakkı kendısınde neden buluyo sence suç sende kusura bakma arkadaşın dogru demiş seni sevmıyo bence senle ilgilenmiyor yazdıklarından ben bunu cıkartıyorum yol ver gitsin boşver kendine eziyet edıyosun sonu yok boşuna zamanını harcama değersize BİTSİN daha iyi üzülmektense.. :(

0|0
    0|0
    • :( galibaa.. yapicak bisey yokk

• Deniz gibidir Hayat... Bazen Dalgalanır...Ba�zen

Durulur... Kimi Durmadan Yüzer Kimi Yorulur...

Kimilerini Uzaklara Götürü Kimilerini Bir yerde

Kıyıya Vurur...

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir dk ya erkek profilini gördüm erkek arkadasım yazmıssın soru çok uzun okumadan önce sorayım dedim gay misin yoksa yanlıs mı seçmişsin cinsiyeti :S

0|0
    0|0
    • Tlden grdiqim icin yalnis uye oldum kizimm bn.

• hayır donmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• soruyu okumadansorayım önce gaymıısn

0|0
    0|0
    • Tdeln grdiqim icin uyelik yanls olduuu :))

• top seks manyağı dombik yürü git valla adamın asabını bozma şakirin gelini

0|0
    0|0
    • Off oncee okuu yaaa amann iyiki yalnis uye olduk haa tlden griyz napalim

• mağdurum ben de :D

• neyse ne yaa erkek veya kız farketmez derdını paylaşan birine bole itamlarda bulunmayın

• hollanda? aman allahım erkek erkeğe :)

0|0
    0|0
    • O kadr yaziyi okudun alttakinide okusaydin kardesim. Kizm bn

• haa sorun yok o zaman bi an şeyettirdimde :))

• hoşgeldin harun abi gaymısnız olum siz

0|0
    0|0
    • Kizim yaa uyelik yanlis olduu :) tlden gridiqm icn

• heammm bence itap et bidaha aç :D

Yükleniyor...