Gerilim korku ve psikolojik tür film sevenler..

izlediğiniz ve tavsiye edeceğiniz,konusu sağlam olan korku yada psikolojik gerilim türü filmler varmı.bir grup gencin tavuk gibi kafasının koparıldığı amatör yapımlar vb.olmasın..

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Profil fotondan da anlaşılacağı gibi korku filmi hayranısın sanırım bir aralar ben de öyleydim çünkü insanı en çok etkileyen filmler korku filmleridir aklıma pek gelmiyor aslında isimleri gelmiyor çok güzel filmler biliyorum senin istediğin gibi. Konuyu takipteyim bakalım hoşuma giden bişey olursa ben de izlerim

1|0
    0|0
    • aklınıza gelen olursa önerin lütfen.beğendiklerimi arşivlemeyi düşünüyorum.

• izledim bu filmi teşekkür ederim.

• Rica ederim

Erkekler Ne Diyor 7

• Dün bi arkadaşın biri daha böyle bir film arıyordu ve ona bu filmi önerdiler The apparition trailerini izledim güzel bir filme benziyor ben daha izliyemedim ama izlemeni tavsiye ederim kötü olması imkansız !

1|0
    0|0
    • Ben izledim filmi...heyecanla izleniyor sonuna kadar..

fakat sonu...:P

çok beğenmedim. fakat asla benim dememle izlememezlik yapmayın..belki siz beğenirsiniz..

• stephen king yapımı izlenmezmi.tabi izledim güzeldi.

• Sonu insanı şaşırtıyor keşke öyle olmasaydı dioyorsun

• 1408 isimli film

1|0
    0|0
  • Rec 1 - 2 , İblis , Garez 3

1|0
    0|0
    • iblis çok sıkıcıydı.garez mükemmeldi.tabi herfilmde olduğu gibi ufak hatalar vardı ama konu çok iyi.

• ben ürpermedim hiç nedense.

• Kişinin kendi sorunu oda :D

• kayıp ev yada tutsak olabilir

1|0
    0|0
  • Dehşet treni güzel izlemediysen tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • testere serısı on numaradır...

1|0
    0|0
  • 6 His.

Diğerleri.

Davetsiz.

Asla Yabancılarla Oynama.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• What Really Frightens You

The Haunting in Connecticut

mama

Shutter(*)

After.Life(**)

* candır..:)

**değişikçedir..ben çok sevmiştim.

1|0
    0|0
  • exorcism of emily rose

mirrors

after life

1|0
    0|0
  • Kayıp

kelebek etkisi

diğerleri

dövüş kulübü

öldüren cazibe

1|0
    0|0
    • kayıp ve kelebek etkisini biliyorum.diğerlerini duydum ama isimlerinden dolayı izlemeim.bence filme verilecek isimde önemli.

• Dövüş kulübü psikolojik bir film mutlaka izlemelisin tüm zamanların en iyi filmleri arasında

• adı benim ilgimi çekmemişti ben aksiyon filmlerinden nefret ederim jackie chan,jet lee sevdirdi bir ara ama filmin adından biraz önyargılı davranmış olabilirim.izliycem.

Yükleniyor...