Yabancı uyruklu kadınlar

Ukraynalı yada Rus kadınların adı geçer geçmez neden herkes kötü gözle bakıp yanlış algılamalara düşüyor bu psikolojik yakıştırmadan neden vazgeçemiyor... Onları neden normal göremiyor halkımız...

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Normal görüyorum .

0|1
    0|0
  • çunku biz turk milleti boyleyiz

0|0
    0|1
  • napacaksın elin gavurlarını türk kadınlarının haklarını sorgula sen ilk

0|0
    0|1
    • Denizciyim ben 12 aylık senenin 10 ayı yurtdısında 2 ayı türkiyede oluyorum Türk kızlarına daha uzn süre ayırmak gerekiyor o da zor evde kaldım bu tabuyu yıkmak lazım :D

Erkekler Ne Diyor 7

• ülkee ekonomisinin berbat olusundan ve genetik olarak fiziklerinin türk kadınlarından farklı oluşların ve türk erkeğinin cinselliğee aç olusunu fırsat bilerek tr ye geldiler hepsi üni mezunu insanlar burada pasaportları ellerinden alınarak fuhusa zorlandılar kimee keyfi ama çoğuu mecburiyetten birde sexde sınırsızz olmaları dini inancları geregi türk kadının hayırlarından bıkmıs türk erkeğini mest etti vee izlenim böylee kaldı

0|0
    0|0
  • bence çok cana yakın insanlar eski işyerimde ukrayna lı çok turist geliyordu hem güzeller hemde cana yakınlar açıkcası buraya para için gelen insanlar o kötü gözle baktımız

0|0
    0|0
  • insanlar gerizekalı, tıpkı aziz nesin'in dediği gibi.

0|0
    0|0
  • bence daha sıcak ve daha tatlılar bu %100 gercek bir durum turk kızları inanılmaz bencil ve ne istedigini bilmeyen ukala tipler ve haklarında yanlıs felanda dusunmuyoruz .sadece topluma yansıma sekli televizyonda gazetede böle

0|0
    0|0
  • haa bende buna sasiyorum turkiyede tum ruslarwa natasa diyorlar ulen natasa normal rus ismi kizin adi viktoria yada samenta ama direk yapistiryorlar natasha diye sonrada rus kizlar siz niye bize natasha demek diyor isin yoksa anlat

0|0
    0|0
  • sen istiyor duj verecek 50 dolar.

0|0
    0|0
  • alakası yok. arkadaşım var evli, bebek bekliyorlar çok mutlular

0|0
    0|0
Yükleniyor...