Bu sitede kimler vegan? :)

Ovo-lacto vejetaryenim.Vegan bir insanın menüsünde neler vardır? Mesela kahvaltıda ne yer, vegan bir insan? Vegan beslenme tarzıyla ilgili önerebileceğiniz internet siteleri var mı? Herkesi artılıyorum. Teşekkür ederim. :)

Güncellemeler:
Arkadaşlar,cep tlf.undan giriyorum,cevaplarınızı yarın yorumlayacam. :)

Şukularınızı verdim. :)

''Ben uyuyorum,varsın Dünya dönsün... '' :DDD İyi geceler... :)

0|1
4|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Kardeşim de vejeteryan, ona Macro center'dan ürün bulmuştum fındık sütü ve Veggy vejeteryan köfte gördüm. Sorunu görünce yazayım dedim..

Sabah kahvaltısında domates, salatalık zeytin yiyebilirsin..hatta zeytin ezmesi...

Nerede yaşadığın da önemli elbette. İstanbul'daysan vejeteryan restorantlar var

link

Not:12. sırada Doğa balık var. araya kaçmış...

0|2
    0|0
    • İstanbul'dayım. Listede yok ama govinda ve midpoint' in de vejeteryan menüleri var, yalnız govinda'da lassi diye bir içecek var, bir kere denemek için içtim, ve tavsiye etmiyorum, onun dışında gayet güzel herşey.Benim asıl sormak istediğim, restorandan çok, evde günlük olarak ne yenebileceğiydi, teşekkür ederim. :)

• link

link

linkleri unuttum. :)

• oha zihin okuyabiliyomusn yada eline objeleri hareket ettirmebiliyomusun. link

0|1
    0|1
    • zihin okuma, telepati, telekinezi gibi paranormal olayları, bu kavramlara önyargıyla yaklaşmayan, bu kavramlara kendini açan her insan gerçekleştirebilir,insanoğlunda bu potansiyel var.

• offf şaka yaptım be hatta konusu geçen filmden de link attım hayatı çok ciddiye alıyosun :D

• öyle biri diilimdir aslında... :)

link :D

• bende et yemiyorum sadece köfte lahmacun pide ve küçük balıkları yiyebiliyorum

0|1
    1|1
    • ben balık dahil, hiçbir eti yemiyorum. Derece derece bu işler demek ki... :)

• Ben de et yemiyorum ama kırmızı et, tavuk eti, balık, kebap yiyebiliyorum sadece. :/

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben varım vegan. İstanbul'da eylemler vs ler yapılıyor. Facebook grupları sayfaları var, oralardan daha yararlıbilgiler alınabilir.

0|2
    0|0
  • Biz şimdi acılı dürüm yemekle iyi bir şey yapmıyoruz herhalde?

Ölelim hatta biz, cidden..

Ovo-lactoymuş bak, görüyor musun işin ciddiyetini.. :/

Saygılar abi.

1|1
    0|1
    • Vegan değil diye kimsenin ölmesi gerekmiyor.Hiçbir veganın,

''-Aa, şuna bakın,vegan değilmiş, yürüyün linç edelim.'' diye düşündüğünü sanmıyorum,ben de ovo-lactoyum,teşekkür ederim.

• Bi buçuk iskender söyliyim mi? Bol yoğurtlu böyle?

• Senin açından ''bol yoğurtlu iskender'' olan yemek, benim açımdan, ''bol yoğurtlu dana ölüsü.''

yiyenlere afiyet olsun, damak zevki, tercih meselesi...

• Etobur olanlar beğensin.

1|1
    0|2
  • yok usta ben vegan filan degilim ama megan araba kullaniyorum olar mi?

0|1
    0|1
Yükleniyor...