İstanbul nasıl bir kenttir?

izmirlisi ankarası adanalisi bursalısı istanbul size ne ifade eder? istanbul sizin için nedir...?

0|0
10|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• İstanbul aşktır

0|2
    0|0
  • Arkadaş ben niye sevemedim şu İstanbul'u?

Hayır, bu kadar insan sevdiğine göre sorun bende bunun farkındayım ama...

0|0
    0|0
  • Köyüm.. Memleketim herşeyim..

0|0
    0|0
  • istanbul mükemmel yaa :). valla diyorum yeter ki istanbul'da yaşaym.hiç bi derdim tasam kalmaz :)) yapılıcak o kadar çok şey var ki..

0|0
    0|0
  • Herseyden bisey..

0|0
    0|0
  • İstanbul yaşamasını bilene candır.

0|0
    0|0
  • paran olucak istanbulda geziceksin yaşayacaksın.yoksa kiraydı trafikti kalabalıktı uğraşır durursun

0|0
    0|0
  • Bambaşkadır. Başka şehir tanımam :)

0|0
    0|0
  • gezilecek ama yaşanmayacak biyer..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• istanbul yaşanması en güzel şehirlerden biri tabi yaşamasını bilene. Çilelidir, sıkıntısı çoktur ama o boğaz manzarasını görünce insan orada orutup nefes alınca insan bir hoş olur içi manzaraya bak der. Önemli bi yer olmasa zaten yüzyılların savaşlarına ve amaçlarına hedef olmazdı istanbul. Tarihiyle, doğa güzellikleriye, manzaralarıyla, eğlenceleriyle eşsiz bir kent istanbul. İstanbul'u seviyorum. Eğlencesini seviyorum. Boğaz manzarasını seviyorum. Boğazda kahvaltı yapmayı, akşam yemeği yemeyi, eğlenmeyi, yürüyüş yapmayı seviyorum. Dediğim gibi istanbul istanbulu sevene güzeldir.

1|1
    0|0
  • İstanbul 7 tepedir. Her tepesi ayrı bir cennettir.

Ve İstanbul ayrı bir cumhuriyettir. Türkiye genelinde 2.000 çeşit insan varsa İstanbul'da 5.000 çeşit insan vardır.

Şöyle diyeyim sana nam-ı değer Nefret'ten;

İstanbulda yaşamak zor evet çok zor,

Saf olan adama kor (koyar) evet hemde çok kor,

Başka şehir görmeden İstanbul'u yaşıyorum,

Rahatı ve çilesi İstanbul'u dinliyorum. :)

İstanbul'u Japonya'da yaşayan ve tüm Avrupa'yı gezen bir müşterime sormuştum;

İstanbul benim için dünyanın merkezi demişti. İstanbul'daki tadı, o tarihi o mistik havayı hiçbir yerde bulamadım ben demişti.

İstanbul anlatılmaz yaşanır.

Ankara'da askerdeyken saatlerce köprü trafiğinde beklemeyi bile özlemiştim :)

0|0
    0|0
  • neresinden baktığın önemli, istediğin herşeyi bulabileğin bir şehir mevlamıda bulursun belanıda, dünyaya küstürür, ama dünyaları da verir.Lanetlidir, içindeyken çıkmak, dışındayken dönmek istersin. İstanbul şehirdir.

0|0
    0|0
  • İstanbul'u yaşamak gerekir , anlatmakla gezmekle bitiremezsin bu güzel şehri .

0|0
    0|0
  • Yaşamasını bilene İstanbul gibisi yoktur Bence;)

En güzel balığını yer boğazda takını içersin.

Avrupa yakasında Sultanahmet Camisine Anadolu yakasında Maltepe Merkez Camisinde namazını kılarsın, şükredersin.

Bazen tanıdık yüzler görürsün.

Bazen bebekte bir kahve içerken üzerine gelen bir dalga ile şaşırırsın

Bazen Ağva ya gider ata binersin

Bazen Caddebostan sahile iner köpeğini gezdirirsin

Yaşarsın kısacası bu güzel şehirin her noktasını hissedersin

O yüzden İstanbul AŞK'tır.

0|0
    0|0
  • istanbul büyülü bir hikayedir anlatılanlar tamamı ile hayal ürünüdür.. geceleri ışıkları, solunan havası büyüler insanı alır içine bir anda kaybolur gider insan kendini bilmez ise gözlerini kapattığında bir rüyaya dalar .. sabah olup uyandığında tüm gürültüsü ile uyanır kalabalığa gerçeğine ...

0|0
    0|0
  • istanbulda pek adanalıda izmirli de yok karadeniz iç anadolu doğu ve güneydoğu anadolu yoğunlukta .İst güzelde çok kalabalık be kardeşim çok sorunu var sorunları çözseler güzel şehir tabi ki

0|0
    0|0
  • bana hic bir sey ifade etmiyor istanbul. dogum gunum haricinde. 29 mayis guzel gündür.

0|0
    0|0
  • İstanbul hep korkutmuştur beni.

Onla olmuyor, onsuz da olmuyor. Öyle bir şehirdir işte.

0|0
    0|0
  • boğazını köprüyle doldursan da iki yakası bir araya gelmez. ama güzeldir.

0|0
    0|0
  • kent değil köydür

0|0
    0|0
  • Hayattir yasamaktir

0|0
    0|0
  • Bu şehir yaşamayı bilmeyeni yutar. Aslında şehir değil insanlardır yutan.

0|0
    0|0
  • kum gibi insan... hertürlü vaka... varlık içinde yokluk... fiziken güzel ama kimyevi arıza...

0|0
    0|0
  • kargasa trafık kapkac

0|0
    0|0
Yükleniyor...