Ahmet Ümit okuyan-seven var mı?

Ahmet Ümit okuyan-seven var mı?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Var. .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hiç okumadım, merak da ediyorum..:) Yabancı yazarlardan(gerilim polisiye türünde yazan) örnek verirsen kime benziyor kalemi?

0|0
    0|0
    • Yabancı yazarlar genelde olayı doğrudan anlatır. Şurda şu oldu. Burda bu oldu. diye, sen katili ararsın.Ama Ahmet Ümit biraz farklıdır. Her kitabında farklı bir konu anlatır. Tarihi polisiye ile karıştırıp içine bol bol psikoloji ve felsefe tohumları eker.

• Tamamdır çok teşekkür ederim :)

• okudum, seviyorum, tavsiye ediyorum türk yazarlar arasında en çok beğendiğim insandır kendisi çok akıcı, mantıklı yazıyor ve bilgi veriyor hiçbir kitabı boş değil ve sıkıcı değil

0|0
    0|0
    • Ninitzanın günlüğünü sevmedim ben...:(

• Ben külliyat okuyan biriyim. Şöyle ki; Bir yazar seçerim tüm kitapları bitene kadar okurum. Şu an sadece Beyoğlu Rapsodisi kaldı. İstanbul hatırasıda elimde okuyorum...;)) Tüm kitaplarını okudum yani...

• ne güzel bende bir zamanlar öyleydim yabancı yazarlara karşı ama artık ne okuyabiliyorsam okuyorum

• var evet var. sadece var demiştim cevabımı kısa buldular :)

0|0
    0|0
    • Bundan sonra cevabından sonra bir iki enter çak o zaman. Favorin hangi kitap?

• her kitabı aynı ayarda ve güzellikte olmasa da hepsini son sayfasına kadar bir solukta okutur..

• Aynen 2 ay olmadan tüm kitapları bıttı zaten ;)

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...