Neden hiç dünyaca ünlü Müslüman aktör ya da şarkıcı yok?

Yani hepsi Hristiyan ya da yahudi ya da ateist ama hiç Müslüman çok ünlü oyuncu falan yok.

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü Rönesans yaşamış bir topluma sahipler ve yayılmacı kimlikleri de kendi kültürlerini ve sanatsal yapıtlarını diğer toplumlara ulaştırmayı amaçlıyor. Ne yazık ki Hristiyan olmayan toplumlarda kültüre bu kadar yatırım yapılmıyor. Sanat ve sanatçılar toplumda ciddi bir söze sahip değiller. Eğitim, özellikle de konservatuvar ve güzel sanatlar üzerinde ihtisasa sahipler. Çünkü her işin başında eğitimin olduğunun önemini daha iyi anlamış durumdalar. Nazi Almanya'sı İkinci Dünya Savaşı'ndan harabe ve yenik olarak ayrıldığında ilk restore ettikleri yapı, bir tiyatro binasıydı. Yetişen yeni nesil sanatsever olmadığı takdirde, televizyon ve internet bağımlısı, kitap okumayan, araştırmayan ve kendini geliştirmeyen bir nesil olduğu zaman kültürel anlamda önder olamaz diye düşünüyorum. Bu her alan için geçerli.
    Saygılarımla.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Shahrukh khan ;dünyanın en büyük süperstarı seçildi bir ingiliz gazetesi tarafından. Bir araştırma yapılmış ve dünya üzerinde tam 3.2 milyar hayranı olduğu tespit edilmiş. Leonardo dicaprio, penelope cruz, shakira... gibi bir çok ünlü de onun hayranı olduğunu söylemiş. Araştırabilirsin ben uydurmuyorum.
    Aamir Khan; IMDB 250 de en fazla filmi olan aktörlerden biridir ve obama onu yakından takip ettiğini filmlerini çok beğendiğini söylemiştir. Dünyanın en etkili 100 insanı arasında gösterilmiştir times tarafından.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bir ara Deniz Akkaya'yı Hollywood'a gönderdik. Ona da tecavüz edip yolladılar.
    Dışarısı bize göre tekin değil.
    https://www.youtube.com/watch?v=BwS9ZwxiCTU

0|1
    0|0
  • çünkü öyle biri başarıya ulaşamaması gerek insanlar islamiyetin güzelliğini tanır

avrupa güzellik yarışmasına ilk kez katılan türkiye temsilcisi kız çıplak bedenini gösterdiği için en çirkin kız olmasına rağmen tüm avrupa bu nasıl seçilir demesine rağmen

jurilerin müslüman türk bir kadını bu hale getirdik bundan büyük bir güzellik mi var diyerek seçmesi daha yaygın şaşmamalı

0|0
    0|1
  • Var.. Sen bilmiyorsun.. AC YouTube da var

0|0
    0|0
  • Çünkü Hristiyan, yahudi, ateist ve niceleri büyük resmi görürler.
    Müslimler at gözlüğüyle bakarlar sanatı sevmezler
    müzik dinlemek günahtır diyen zihniyetin dünyaca ünlü olmasını bekleme bence :D

2|0
    2|1
  • İslami yaşam tarzı ve ülkelerin toplum yapısın etkisi olsada, sanat dalların bir çoğu batı medeniyetleri tarafından Rönesans ile günümüze ulaştı ve gelişti. Dünyanın en büyük film, müzik firmaları batı ülkelerinde. İngilizcenin yaygınlığından bunda ciddi etkisi var. Ancak son yıllarda özellikle edebiyat alanında üstünlük Avrupa ve Kuzey amerika dışındaki ülke yazarlarına kaymakta.

0|0
    0|0
  • Tarkan var

0|0
    0|0
  • Bu bence aktörlerin yabancı dil bilmemesi ve menajerlerin iyi ve doğru bağlantı yapamamaları. Yoksa söyleyin bana Al Pacino Şener Şen'in g*tünün kılı olabilirmi?

0|0
    0|0
    • Olabilir😄

• Olamaz 😂😂
      Kim Carey milyon dolarları götürürken Kemal Sunal onun %1'ini kazanamıyordu. Bence onlardan çok iyi aktörlerimiz var. Ben hala Kenan İmirzalıoğlunun neden Hollywooda gidemediğini ayrıca merak ediyorum

• Çünkü yeteneksiz

• Ömer Şerif müslüman

0|0
    0|0
  • müslümanın ahlak sınırı var

0|0
    0|0
  • Olmaz olurmu var tabiki ama çoğunluk yahudi veya hıristiyan

0|0
    0|0
  • Ensest ilişki ya da canli bomba yapmakla meşgul adamlar

0|0