Zombi filmi tavsiye verirmisiniz ?

Mümkünse Salgın Virüs bu türde olsun zombi yada Benzeri yeni olursa sevinirim İzlediklerimi yazmayın işde bunlar izlenenler

28 Gün sonra

28 Hafta Sonra

Korku kapanı 1-2-3-4-5

Resident Evil 1-2-3-4-5-6

Güncellemeler:
Arkadaşlar Komedi olmıycak gerilim - korku olucak Zombi yada mutasyona uğramış insanlar olucak

0|1
8|14

En İyi Kız Görüşü

• film değil de dizi tavsiye edebilirim oldukca kaliteli... the walking dead

1|1
    0|0
    • onuda izledim ki :P

• :)) inşallah gidebilirsem..

• Ben götürürdüm ne neyse :D

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 14

• bir anime var süper izle zombili bayada uzun the highschool of the dead

link

0|1
    0|0
  • I*a Legend tam olarak zombi değil mutasyon geçirmiş canavarımsı birşey salgınlı zombi filmi gibi resident evildan sonra yok denecek kadar az olanlarda saçma sapan yapımlar .

0|0
    0|0
  • 5 serisi iyi fakat sonu yarım devamı gelecek herhaldeeeee

0|1
    0|0
  • Dizi olarak Walkind Dead 'ı izle. Zaten bu filmler dışında bir kaç tanesi aklıma gelmiyor onlar dışı hepsi saçma filmler.

0|0
    0|0
  • eğer izlemediysen the walking dead dizisiiini izle...zombi filmlerini benim kadar even yoktur. ve bu dizi şimdiye kadar izlediğim en güzel zombi konusunu işlemiş.

0|0
    0|0
    • bende izliyorumda izlediğim en kötü zombi senaryosu.Daha doğrusu zombilerle ilgili birşey yok.Sdece bir salgın olmuş ve insanlar zombi olmuş o kadar başka bir bilgi yok.Hayatta kalım mücadelesi.Ha okyanusun ortasında bir adada kalmışsın ha dizideki o dünyada bir fark yok..

• film değil ama her bölümü film tadında olan bi dizi tavsiye edebilirim. the walking dead belkide izlemişsindir ama izlemediysen cok sey kacırmıssın demektir

0|0
    0|0
  • Paranorman ;)

0|0
    0|0
    • Film dedim animasyon değiil

• aynen oda doğru :D

• hocam 6 yıldır fılm sıtesınde gece gündüz film izliyom gelmiş geçmiş tüm filmleri 2 şer 3 er kez izlemişimdir :D filmler benden sorulur :)

• the walking dead 3.sezonu izle bide dawn of dead mükemmel biraz abartılı olsada :)

0|0
    0|0
  • walking dead izle her taraf zombi

0|0
    0|0
  • Shaun Of The Dead çok komik bir zombi filmi.

0|0
    0|0
  • ''zombieland'' korku ve komedi tadında

0|0
    0|0
  • zombi 1-2-3

zombinin dirilişi 1-2-3

zombinin dönüsü 1-2-3

:)

şu an aklıma gelen bunlar

0|0
    0|0
  • film değil de dizi izle. the walking dead çok başarılı bir yapım. çok gerçekçi...

0|0
    0|0
  • Korku kapanı zombi filmi değilki Ölüm çığlığı 1 ve 2 yi izle ama korkunç film haberin olsun

0|0
    0|0
    • hiç bir filmden korkmam dostum biri felaket adası filmini tavsiye etmişti izledim güzeldi ama bekledğim grafik kalitesi yoktu...bunuda izlerim

• Tamam kardeşim iyi seyirler

Yükleniyor...