Flash TV hakkında ne düşünüyorsunuz?

Öncelikle kimse yanlış anlamasın ve alınmasın. Herkesin televizyon kültürü farklıdır. 7/24 spor izleyende var , belgesel izleyende var ,kanallardaki birçok diziyi takip edende var. Ama öyle bir kanal var ki hepsinden farklı ve çok doğal.

Gündüz insanların dertlerine derman olmaya çalışırlar, gece bir anda pavyona döner kanal. Sabahlayan insanları da unutmamışlar tabi. Halkın içinden bir abla çıkarmışlar geç saatlere kadar rüya yorumluyor ve insanlarla sohbet ediyor.

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• hacıağbim lütfen bir daha o kanalı izleme seni kaybetmek istemiyoruzzzz lütfen bize geri dön :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Flash TV'nin yöneticileri her kimse çok zekiler. Ne yapsalar tutuyor (bkz. Desti İzdivaç, Rüya Yorumu, Dini Sohbetler vs.). Mesela "Yalçın Abi" başlı başına tez konusudur!

0|1
    0|0
  • Harika bir kanal :D hele bide su sırlar dünyası tarzındaki kısa filmler yokmu :D

1|1
    0|0
  • Komik bi kanal sacma sapan insanları toplamıslar en cokta aksam habelrlerini sunan adama kopuyorum anlatmasını goren turkiye yi o kurtarıo sanır :)

0|1
    0|0
  • Diğer kanalların figüran diye bile yüzüne bakmayacağı insanları alıp olay video tarzında birseyler çekip yayına koyuyolar. Ankara' lı Yasemin i oynatiyorlardi bı ara sanki:))

0|0
    0|0
    • Bakıyorumda takip ediyosun sende :))

• Çok fazla olay videosu var kanalın, o rüya yorumcusunun densizligini biliyosundur:)) belki denk gelirim ilk elden izlerim diye arada izliyorum. En son tahta bacaklar gibi dans eden Yasemin e denk gelmiştim iste:)

• o kanalı izlemediğim için hakkında pek fazla bişey konuşamayacağım:):9.9

0|0
    0|0
    • Benim aşağıda verdiğim linkleri incele. Sonra bol bol konuşabilirsin emin ol :))

• baktım kaybolanları bulma proğramı:):)teşekkürler aydınlattığın için beni:):)

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben arada takılır ve severim FlashTv'yi. Canım sıkılınca internette Yalçın ÇAKIR videolarına da bakarım. Benzeri olmayan ve taklit edilemeyen tek program :))

Örnek : link

link

0|1
    0|0
  • Akşamki pavyon ortamına denk geliyorum. Tv'de bu kadar içten eğlenen topluluk görmedim desem yeridir.

0|1
    0|0
  • yalçın abi kanalın en büyük kodamanı zaten, okul yıllarında bu adamın programına çıkan ablaların taklidini yapardık :)

0|1
    0|0
  • yalçın abi 4ever ahaha :)):)

0|1
    0|0
  • ne zaman o kanali acsam birileri oynuyor ekranda

0|1
    0|0
  • her telden bir kanal

0|1
    0|0
  • gayet normal bi kanal nesi varki...

0|0
    0|0
  • Flash Tv Şu ana kadar sadece adını duymuştum...

0|0
    0|0
  • Yalçın çakır ile gerçeğin peşinde :D aile dramları

0|0
    0|0
  • saçma sapan bişey işte boşverin

0|0
    0|0
Yükleniyor...