Bilim'mi yoksa Sanat'mı hangisi daha değerli ve neden?

Bilim'mi yoksa Sanat'mı hangisi daha değerli ve neden?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• İkisi de birbirleri olmadan yapamaz bence 😉 Sanatın ilerlemesi için bilim bilimin hoşumuza gitmesi için sanat önemlidir bence. Kısaca herkesin hayatına kimse karışamaz 😝😉

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence bilim, insanoglu yasamini sanatsiz da surdurebilir bence. Sonucta insan hayatini temelden etkileyen bir yapiya sahip degil. ayrica sanatta gelismek icin bilime ihtiyac duyuyor.

Bilim insanoglunun yasantisinda bence vazgecilmez bir noktada, sagliktan, iletisime, ulasima, egitime kadar, bircok noktada. Bilim temel yapi tasi durumunda oldugundan bana gore en degerli olan bilimdir.

0|1
    1|0
  • sanat

0|1
    0|0
  • Bilime isik tutan sanat oldugu icin sanat diyorum ben. Ikisi zaten ic iceydi sanattan yola cikarak bilim ilerledi ve bir doneme kadar ikisini bir birinden ayirmak pek mumkunde degildi. Zaten leonardoya bakarsan sanat ve bilim adami diye kabul edilir.

0|0
    0|0
  • Bence kıyaslama yapmak doğru değil

0|1
    0|0
    • Cevap vermek çok zor olduğu için mi

• Şöyle düşünelim o zaman bilim çok ciddi bir şey bilim olmassa ne olur?

• O açıdan bakarsak aşağıda bir arkadaş da söylemiş sanatsız yaşanabilir diye, doğrudur bilim hayat için daha gerekli. Ama şu açıdan bak kalp ve beyine sahibiz, aklımız ve duygularımız var birisi eksik olsa insanlar nasıl olurdu? Sanatı hayat denen yemeğin tuzu gibi düşün, olmasa da olur ama olsa lezzetli olur. Bu açıdan hala ikisinin de önemli olduğu kanaatindeyim

• Ikiside

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...