Sizce güzel mi?

Normalde karsimda olan insanlari ciziyorum bu sefer boyle bir calisma denedim resimi pilot kalem ve goz kaleminden yaptim sadede sizce hos olmusmu :)
Sizce güzel mi ?

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• muhteşem ötesi, ellerinize sağlık. çokk başarılı gerçekten.. biri beni çizse ona neler vermezdim :)

1|0
    0|0
    • Tesekkur ederim :)

• kendi emeğine teşekkür etmelisin :) bu tür insanlar benim gözümde çok değerli, ne bileyim anlatamıyorum işte, yazanlar çizenler, beyin, göz ve parmak üçgenini kullananlar bence hep başarı yolundadırlar, sizin gibi, tekrar tebrik ederim.:) güzel çalışmanız için..

• eig için teşekkür ederim :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Gayet hoş

1|0
    0|0
  • Süpersin canım muhteşem bile az kalır yanında vallahi süper harika. very good perfect :)

1|0
    0|0
  • başarılı eline sağlık yerinde olsam elde oyma hamurları var onlarda çalışmaya başlardım iyi işler çıkartabilirsin

1|0
    0|0
    • Ben onlari bilmiyorum bilgi verirmisiniz

• Cok eglenceli bir calismaya benziyo ustunde durucam tesekkur ederim :)

• evet eğlenceli ben pc de yapıyorum çalışmalar benimki karakter değil ama :) başarılar sanada..

• tbk ederım cok guzel olmus yuregıne ve ellerıne saglık hıc bır sanat eserı degersız degıldır ve hıc zman guzellıkle cırkınlıkle nıtelendırılemez

1|0
    0|0
  • Harika... :) boya olarak ne kullandın, kuru kalem artı suluboya mı?

1|0
    0|0
  • Kopya çekmişsin ya da bu işin eğitimini almış olmalısın. Oranlarda sapma yok

1|0
    0|0
    • egıtımını aldım ama bırebır aynı oldugunu dusunmuyorum ölçü almada illaki yanlıslıklar olabiliyo

• Gayet başarılı

1|0
    0|0
  • Çok seksi

1|0
    0|0
  • tebrik ederim beni de çizersen sevinirim...

1|0
    0|0
  • beni de çizsene kanka.

0|0
    0|0
  • Rica etsem beni de çizer misin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• gayet guzel olmus

1|0
    0|0
  • Fena degil

1|0
    0|0
  • süperr keşke bende öğrenebilsem ya

1|0
    0|0
  • olmuş tabiki biz bukadar çizebisek :D

1|0
    0|0
  • Beybi cok begendim

1|0
    0|0
  • muhteşem diyemem ama gerçekten güzel

1|0
    0|0
  • Bence çok hoş gözüküyor :) Ellerine sağlık :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...