Roman veya şiir kitabı önerir misiniz?

Kitap severler bana öneri de bulunur musunuz lütfen😊😊✌

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi onersem mi bilemedim, onerdikten sonra içim gider, neyse ve bir tane var Franz Kafka Dönüşüm

1|0
    0|0
    • Bence söylemelisin 😉😊 Mileneya mektuplar elimde mevcut ama dönüşüm de çoktandır almak istediğim bir kitap ama bir türlü fırsatım olmadı😕

• İşte bende orda muallaktayım boşver salla gitsin 😉 takma bu kadar neyse kendine iyi bak sohbet için sağol 😉😊

• Düşünmeye edindiğim bu vakitte sana iyi gecelr, işin kötü tarafı bu uyanınca da devam ediyor 😁😁😃

En İyi Kız Görüşü

• ne tür roman istiyorsun?

1|0
    0|0
    • Ben genellikle polisiye gerilim okuyorum ama bir türe bağlı değilim her tür okurum 😉

• Teşekkür ederim 😊 benden de sana tavsiye belli ki polisiye seviyorsun Tami Hoag okumadıysan hiç bir bak derim özellikle şahitler kulübüne 😉

• tamam teşekkürleeer ^^

Erkekler Ne Diyor 10

• bulmak problem olabilir ama alphonso de lamartine - Graziella
    türklere hayran fransız bir yazardır kendileri :) Graziella yıda kaçırma oku ;)

1|0
    0|0
  • Araf - Sofi Oksanen
    Küçük arı - cheris eleave
    yaz bitmesin - iclal aydın

1|0
    0|0
  • Boşver kitabi beee AC DVD film izle :)

1|0
    0|0
    • Ağır sinema severimdir aynı zamanda ama kitap okumak hayat kaynağım :P :D

• aferin be ne akilli kizsin sen boyle köccummm benim :)

• Eyvallah ;)

• Ahmet sancak ört üstüme sesini ali mümtaz arolat bir gemi yelken açtı mustafa zeki çıraklı eski defterler 3 adet güzel şiir kitabıdır

1|0
    0|0
  • Okumalık mı? şaka şaka Becca Fitpatrick fısıltı serisi okumadıysan tabi sürükleyiciydi benim için aşk dram ne ararsan var

1|0
    0|0
  • Aşk Ayetleri - Cem Turhan

1|0
    0|1
  • Elbit avcisi bu kitabi cok sevmistim fantastik bir macera anlatiyo ve kibirin ne kadar gereksiz oldugunu vurguluyo

1|0
    0|0
    • Ukala bir insana bu denir miymiş 😝 Teşekkür ederim bakarım mutlaka bir ara 😊😊

• Oku derim zaten bir baslarsan iki gun surmez cok akici anlatimi :)

• Aklımda bulunsun o zaman 😉😊

• TABU - John Katzenbach Tavsiye ederim. Kitabı iki gün içinde soluksuz okudum. Olurken insanın tüylerini heyecandan dilen dilen yapan bir kitap. Bir ailenin kızlarının peşine takılan tacizciden kurtulmaya çalışmalarını anlatıyor.

1|0
    0|0
  • Ahmet batman Soğuk kahve

1|0
    0|0
  • haruki murakaminin bütün kitapları. çok keyifle okursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...