Ankara'ya yapay boğaz yapılması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Melih Gökçek resmi twitter hesabında açıkladı. 2019 yılında bitecekmiş ve ''Ankara'da deniz olsa daha iyi olurdu'' diyenlere de cevap olacakmış.

Melih Gökçek'in paylaştığı ''Ankara Boğazı'' resmi, boğazın böyle olması düşünülüyormuş.

Ankara'ya yapay boğaz yapılması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Kişisel görüşüm şehre renk katacağı yönünde ama ne kadar kaliteli bir çalışma olacak orasını bilemiyorum.

0|0
14|14

En İyi Erkek Görüşü

• sehırdekı daha onemlı sorunların cozumüne yonelık yatırım yapılmalı...

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar gerekli olduğu tartışılır , madem yapılacağı kesinleşti bende merakla bekliyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ülke olarak iyice boynuna altın halat takan harlem zencisi gibi olduk. her yanımızdan eziklik akıyo.
    mübarek siyasiler bir öğrense süs püs yerine insana yatırım yapmayı, çöle deniz getirmeye çalışacağına kuma sahip çıkmayı

2|2
    0|0
  • Ergen muhabbetlerin adamından ergence bir proje... Ankara nın seçmenine i. melih hitap ediyor demek ki.

0|2
    0|0
  • bildiğin bokklu dere olacak orası. bizim milletimiz pis. sigara izmaritleri, çikolata paketleri, pet şişeler, çocuk bezi hatta insan bile atarlar suyun içine. çok kötü bir manzara oluşur sonra. hiç gerek yok

0|1
    0|0
  • Boğaz yapicagina altyapı yapsın. En ufak yağmurda su basiyor Ankarayı

0|3
    0|0
  • iyi olur 3 yıldır arsayı satmadık projenin hemen dibinde diye. Tabi bu boğaz Melih'in evleri ve Aksaray önünden geçip Anka Park'ın hemen altında bulunan bizzat kendisinin yok ettiği Ankara Çayır'ına bağlayacak. Zamanında Ankara Çayı b. k kokuyor diye İ. Melih Gökçek ucuza kapattı o arsaları ve Anka Park Çiftlik Caddesi ve Aksaray olarak değerlendirmiştir. Tek özel arsa benimki kaldı benim arsamın da dibinden geçecek o çayır (:

0|0
    0|0
  • Yapay sehir bile yapiliyorsa ada yapuliyorsa gayet normal bisey ve gec bile kalindi

0|0
    0|0
  • Kanal üzerine köprü yapmanında reklamını yapıyorlar ne desek az. Gerçi Melih Gökçek dış cephe yenilemesi açılışı yapmış biri. Bu daha iyi.

0|1
    0|0
  • ayvayı yedik yazın dehşet bunaltıcı sıcağa neden olcak bu

0|0
    0|0
    • Birde sivrisinek durumunda artış olabilir

• melih gökçekte zerre akıl yok, paraları aptal aptalşeylere harcıyor, tiksindim artık yaşadığım bu şehirden

• Ya bırak 1 metre suyun üstüne köprü yapacak bişey beklemeyin

0|1
    0|0
    • gene de bir umut kırıntım var

• Güzel olur bir ankaralı olarak istiyorum.

0|0
    0|0
  • Yakışırrr

0|0
    0|2
  • gökçek adamdır severim

0|0
    0|3
  • o kadar gelişmemiş şehir varken. okulları bile kötüyken
    büyük sehirlere yatırım yapmak cok iyi degil sanki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Ankaraya dinazor bile dikti melih yapay bogazi duyunca hic sasirmadim. 😀

0|2
    0|0
  • yapılsın

0|0
    0|2
  • Bir Ankaralı olarak denize hiç düşkünlüğüm yok. Yapılacak olan bu boğazın da Ankara'ya hangi açılardan fayda sağlayacağı tespit edilerek bu projeye adım atılmıştır umarım.

0|0
    0|0
  • melih bey yapıyorlar efenım

0|0
    0|0
  • Bence çok iyi çünkü tarihsel kalıntılarımız fazla olmadığı için hemde turistler e görsel olarak bir şey sunabilmek adına yapılabilecek iyi bir projelerden bir tanesi olacağını düşünüyorum. 😊

0|0
    0|2
    • @PammukPrenses sen turist getir ben gezdiririm. Garcia Lorca'nın mezarı, Karanfil (Trans-nonain) Sokağı, Anıtkabir'i Kalesi Beypazarı Kızılcahamamı Dikmen Vadisi Kalecik THK Müzesi Paraşüt Kulesi Roma Hamamı Ulus Anadolu Medeniyetleri Müzesi KOÇ müzesi Erimtan Arkeoloji ve Sanat Müzesi Atatürk'ün Evi Gordion (AVM olan değil) Aqua Vega Akvaryum Göksu Parkı Seymenler Parkı Botanik Park Atatürk Orman Çiftliği Augustus Tapınağı Gökyay Satranç Müzesi ODTÜ Bilim ve Teknoloji Müzesi Jülien Sütunu Akkopru Congresium Ankara Bağevi Oyuncak Müzesi Devlet Mezarlığı Müzesi Mehmet Akif Ersoy Evi Estergon Türk Kültür Merkezi Goethe Enstitüsü Clement Church Kalecik Şato'su. Kavaklıdere Fabrikası TRT Müzesi Azize Tereza Kilisesi daha park var galeri var AVM v ar hiç birini daha yazmadım. Kuğulu Park var daha Mogan Gölü Estergon Kalesi Belpa Buz Pateni Sarayı Teleferik daha da saydırma bana. Ankara'da gezileceği kadar hiç bir yerde gezilmez.

• bence çok mantıklı bir uygulama olacak. kalkındık şehircek bir böyle refaha erdik hepimiz. tek sıkıntımız ankarada boğaz olmaması. sağolsun gönlümün efendisi de benim çağrılarıma kulak verip böyle birşey düşünmüş. minnettarız

0|0
    1|1
  • Boğaza gerek yok ki :D yağmur sonrası amazon. Nehri gibiyiz

0|0
    0|0
  • Nemini artırır şehrin yazın kötü olur bence gereksiz

0|0
    0|0
  • Sacmalik

0|1
    0|0
  • Özentilik

0|0
    0|0
  • İstanbul Halkalıdaki Bosphorus evlerine benziyo. Saçma bir masraf. Ankarada deniz yok Sivas'ta var mı, Bitlis'te var mı.. Gökçek bişeyler yaptım dicek ya illa.

0|0
    0|0
    • Ankara başkent olduğu için ayrıcalıklı olması gerektiği düşünülüyor işte

• Parayı nereye harcıyacaklarını şaşıyorlar

0|1
    0|0
  • Bence harika :)
    Golbasin kuguluya kadar mı olur acaba :)))

0|1
    0|1
    • Ayrica melih Gökçek
      Keçiören metrosunu bitisiin once

• Sattıysa çoktan satmıştır. Gene bir boğaz fena olmayabilir :))

• Aynen :))

Yükleniyor...