18 yasimdayim piyano ogrenmek icin gec mi yaa :( ?

ya 18 yasinda ogrenmek cokmu zor olur bide ne kadar ilerleyebilirim hani ozel bir yetenegjm oldugunu sanmiyorum oyle siradan biri olarak ne kadar calabilirim?

Güncellemeler:
peki hani baslangic icin ortalama bir piyano bana kaca patlar bilgisi olan var mı
ben ankaradayim. ankarada en iyi nerden ders alabilirim. ozel ders disinda o pahaliya patlar bana :/ hangi ilcedeki hangi kurs mesela bilen varmiii

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Kendince çalmak için sorun yok ama çok ilerlemek için 4 5 yaşlarında başlayıp dünya genelinde en iyi olmak için ilerleyebilirdin geç değil yani çok zorda değil yapman gereken en zor olay fa ve sol anahtarlarından notaları okuyabilmek geriye kalan el ve kulak becerisi önce nota okumayı sonra piyanoda notaların yerlerini öğrenmelisin Oktavlar akorlar minör majör vs vs bir çok şey eğitimi ilk başta çok zor ama sonradan keyif verici olur

0|0
    0|0
    • yok canim dunya geneli demeyelimde o kadar😂 hani kendi basima calsam bile duyanlar etkilensin yani oyle basit parcalarla sinirli kalmiyim😁😁 bide egitimi almak pahaliya gelirmi ya nerden nasil kurs alsam onuda hic bilmiyom ay simdiden dert sardi 😂😂

• Olur ama yeterli seviyede olmaz sadece basit alt yapı yani çok basit şeyler olur tabi merkezden merkeze farklılık gösterir mi bilmiyorum

• anladim cok tesekkurler

En İyi Kız Görüşü

• Ne geci yaa. en guzeli. Ben pianoya basladigimda 5 yasimdaydi. Cok. kucuktum. bir de sevmiyordum. zordu benik. icin. hic okumazdim. calismazdim. pianom vardi. ama notalari falan sevmezdim. kendim sarkilari falan calisirdim. ama nota eser calismak o kadar. kucuk bir cocuk icin cok sikiciydi. sen bu yaada artik. anliyosun. basla. zaten piano o kadar zor degil. bir de hevesliysen. Turkiyede fiyatlari bilmiyorim. yardim edemiycem. ama basla.

0|0
    0|0
    • ya netten baktim 7 8 binlikte var 500 lirayada var dijital piyano ama bunlar. ne farki varki bunlarin. yani ses cikarma acisindan bir farklarimi var pahali olan daha mi guzel ses cikariyo 😂

• Yok be. ben 10yasimda falan okulu biraktjm. muzik okulunu yani. piano calmayi sevmiyordum. Okul derslerini daha cok seviyordum.

• anladim. ama sende haklisin tabi secme sansi verilmemis yani

Erkekler Ne Diyor 15

• gec degil

0|0
    0|0
  • ya üf sacmalama bende öğrenicem 19 da filan

0|0
    0|0
    • ya genelde kucuk yaslarda baslarlar ya o yuzden dedim hemen sacmalama demene gerek yoktu😞

• Hayır geç değil piyono öğrenmek için özel yeteneğe sahip olmak fazla gerek yok azimli insan herseyi öğrenebilir. Gerçi piyona çalabilirim :D öğrenmesemde bir ara çaldım zevkli idi :D

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey için geç değildir..

0|0
    0|0
  • hiçbir şey için geç değildir.. yeter ki iste

0|0
    0|0
  • Degil

0|0
    1|0
  • istersen 40 ol yası yok

0|0
    0|0
  • biraz geç sanki

0|0
    1|0
  • Tabi bu tip enstürmanlar daha erlken yaşta başlanır 5-6 yaşında ama kimse senden fazıl say olmanı beklemiyor öğrenebilirsin yeterki iste

0|0
    0|0
    • ya iste evet bende biseyi yaptimmi en iyisini yapmak istiyorum o yuzden sordum yoksa hic calamiycagimdan degil ama cogu arkadas yanlis anladi😂

• Bence başla

• Hayır ne geçi ben bile düşünüyorum :)

1|0
    0|0
  • Öğretım

0|0
    0|0
  • Yoo geç değil başla

0|0
    0|0
  • hiç bir yaş geç değildir

0|0
    0|0
  • Piyano Degil Saksafon Yaşı #18

0|0
    0|0
  • değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Herhangi bir şeyi öğrenmenin yaşı yoktur.

0|0
    0|0
  • Bir enstrüman çalmak geliştirilebilir yetenek kategorisine girer. Bu durumda istersen geleceğin yetenekli piyanisti bile olabilirsin. İstek, azim, başarı. 😇

0|0
    0|0
    • ay ne guzel konustun oyle insallah😄

• 😊 teşekkür ederim. İsteyip de yapamayacağın hiçbir şey yok, üşendiğin şeyler var.

• Gec degil bende o yasta keman ogrenmeye baslamistim

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey için geç değil

0|0
    0|0
  • Değil daha

0|0
    0|0
  • bende merak ettim cevap gelirse etiket atarsin

0|0
    0|0
    • gizliden atamam ama boyle haberin olur. olur diyolar valla 😂

• hala bir icraat yok..

• 😂😂 ben bu yaz baslamayi dusunuyorum insallah ya bakalim sende basla bence bu yaz yani okul vakti baslarsan zor gelebilir yani sahsen bende o yuzden yazin baslamayai dusunuyorum😂

Yükleniyor...