Kitap okuyucam nerden başlamalıyım?

Arkadaşlar şimdiye kadar okuduğum kitap 10 tane fakandır şimdi yeniden başlıyorum sizce nerden başlamalıyım ne tavsiye edersiniz?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• dünya klasiklerinden başla, ama inceltilmişlerinden..

0|0
    0|0
    • Ne mesela daha açıklayıcı olurmusun

• iyi geceler :D

• Jules verne çocuk kitaplarını buldum sadece boş kalmıyayım diye kişisel gelişim kitabı aldım 1-2 gün okurum sınra başka yerlere bakarım yapıcak bişey yok 😀

En İyi Erkek Görüşü

• Polisiye ve bilim kurgu oku diğerleri sıkar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok ağır kitaplardan başlamayın Zülfü Livaneli'nin Kitaplarım ile olabilir hem anlatımı hafiftir hem de ufku genişletir çok şey öğrenilir :)

0|0
    0|0
    • Konusu ne genellikle ne konu işler. Görüşünü biliyorum onunla ilgili şeylerse tam benlik

• Tabi hayat görüşü Kitaplarındaki bakış açısını oluşturuyor tek tip bir konu da olmadığı için sıkmıyor mesela kardeşimin hikayesinde aile veya aşk ilişkilerinden hayatın getirdiklerinden yola çıkarak insanların psikolojisini bilinçaltını çok güzel yansıtıyor serenad , bir kedi bir adam bir ölüm , son ada Kitaplarını da beğeneceğinizi düşünüyorum. Engereği gözü , Leyla'nın evi de çok iyidir hepsini söyledim neredeyse :) siz kısa bir araştma yaparak ilginizi çekeni alın.

Erkekler Ne Diyor 2

• Ortasindan basla ya. boyle kitabi ayir ilk denk geldigin sayfadan devam et ciddi ciddi.

0|0
    0|0
  • son sayfadan geriye dgru başla daha fantastik oluor :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...