Isla de las Munecas Adasını Gördünüz mü?

Isla de las Munecas Adasını Gördünüz mü?
Meksika'da Bulunan "Isla de las Munecas" Ya da Türkçe Adıyla Oyuncak Bebekler Adası Bir Korku Filmi Seti Ya da Bir Kabus Gibi Görünüyor.

Çünkü Bu Adanın Her Yeri Yüzlerce Oyuncak Bebekle Kaplı.

Kirli Elbiseleri, Dolaşık Saçları, Yuvalarından Fırlamış Gözleri, Kopuk Kol ve Bacaklarıyla Bu Bebeklerin Burada Toplanma Hikayesi Çok İlginç.

Yapay Adanın Bulunduğu Arazi Bir Zamanlar Don Julian Santana Adlı Bir Çiftçiye Aitmiş.

Efsaneye Göre 1950 Yılında Küçük Bir Kız Civardaki Bir Kanalda Boğulmuş ve Kızın Ruhu Santana'yı Rahatsız Etmeye Başlamış.

Bunun Üzerine Santana da Kendisini Hayaletten Korumak İçin Çöplerden ve Sokaklardan Bu Oyuncak Bebekleri Toplayıp Ağaçlara Asmaya Başlamış.

50 Yıldan Fazla Süre Boyunca Bin 500'den Fazla Oyuncak Bebek Toplamış. Bebeklerin En Eskisi de Adanın Girişinde Asılı Duruyor ve Uzaktan Bakıldığında Çürümekte Olan Bir Çocuk Bedenini Andırıyor.

2001 Yılında Hayatını Kaybeden Santana'nın Mezarı da Adada Bulunuyor.

Bugün Turistik Bir Merkez Haline Gelen Adayı da Kuzeni Anastasio İşletiyor.

Anastasio, "Küçük Kızın Ruhu Hala Burada. Bebekleri O Nedenle Kaldırmıyoruz" Diyor.

Bebeklerin Geceleri Canlandığını da İddia Eden Anastasio, "Kafalarını Kıpırdatıp Birbirlerine Bir Şeyler Fısıldıyorlar. Çok Korkunç Ama Ben Alıştım" Diyor.

Oldu Olacak Akşam Sarma da Sarıyorlardı.. :D

#CumanızıKutlarEsenliklerDilerim!

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @pilav_ustu_az_kuru_2 @Sonra_danGurme @turgay2 @TürkErkeğii @UntilTheGrave

@adıyook @Alooğ @Asmalı-mescit @ayfonuolmayangörl @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @minik_şirine @RenkliRuya

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Görmüştüm.. simdi yani gece gece tekrar görmeseydim keşke

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Degisik hikayeler :D

0|1
    0|0
  • Daha once haberini okumustum ama beni pek korkutmadi

0|1
    0|0
  • Daha önce görmüştüm.

Ya bugün Perşembe mi Cuma mı?

0|1
    0|0
  • Evet cansız bebekler konuşuyor gece gece. 😂😂

0|1
    0|0
  • Garipmiş :-/

0|1
    0|0
  • Bunlar hep can sıkıntısın dan 😀

0|1
    0|0
  • Allahallah çok enteresan yaa..

0|0
    0|0
  • Gitmeyi isterdim 😄

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Türkler korku filmlerini orada ceksinler 😂

0|1
    0|0
  • Burada birkaç gün kalmaya adamın psikolojisi bozulur.

0|1
    0|0
  • evet biliyorum küçük kızı gördükten sonra yaşlı balıkçı etrafa oyuncak bebekler asmaya başlamış bende bunun gibi bir çok video izlemiştim

0|1
    0|0
  • Bunlar turist çekmenin yolları sadece..

0|0
    0|0
Yükleniyor...